Za uplynulé roky sa svet, spoločnosť, správanie ľudí a ich hodnoty viac či menej zmenili. Po rýchlej dobe založenej na prebytku a hojnosti zrazu prišla stopka. Zostali sme plní otázok a obáv zavretí v našich domácnostiach. Búrka prehrmela a vraciame sa do “normálu”. Niektoré veci sú však iné ako predtým, prišli aj nové výzvy. Zdravie sa opäť dostalo na prvé priečky rebríčka hodnôt u ľudí. Viac si uvedomujeme potrebu času stráveného s našimi blízkymi, fyzického či mentálneho relaxu a pobytu v prírode na čerstvom vzduchu a zdravom svetle.

 

Royal Spa_sauny_vírivky_Red Light Therapy

 

V ROYAL SPA si uvedomujeme, že wellness už nie je len o relaxe a zábave. Čas strávený vo vírivke už nie je len o teplej vode s bublinkami, ale dôraz sa kladie na jej terapeutické účinky. Rovnako pobyt v saune už nie je len o móde, ale o skutočnej detoxikácii tela. Podporu imunity, regeneráciu tela či liečenie na bunkovej úrovni často ľudia vo wellness nenájdu v takej miere, ako by si priali. Doterajší koncept domáceho či hotelového wellness preto priam volá po zmene a obnove. 

ROYAL SPA prináša unikátny koncept ROYAL THERAPY, ktorý je komplexný a rúca doterajšie bariéry. 
Podpora zdravia a imunity už nie je len výsadou kúpeľov či fyzioterapeutických centier. Vďaka premysleným krokom a vybraným produktom si môžete veľmi jednoducho vybudovať renomé hotela poskytujúceho unikátne wellness služby harmonizujúce zdravie, imunitu a celkovú pohodu, čo zároveň významne podporí aj rast vašich tržieb.

ROYAL THERAPY získate viac ako len dobrých zákazníkov, ktorí sa k vám vždy radi vrátia a budú dávať odporúčania priateľom, kolegom a známym. Pokiaľ sa rozhodnete povýšiť váš domáci wellness na budovanie zdravia, nič nie je pre nás nemožné.

Teplá voda plná škodlivých chloramínov a chloroformu? Zároveň trysky, ktoré sú skôr nepríjemné, než by telo skutočne premasírovali? Toto rozhodne nemá so zdravím veľa spoločného.

 

Royal Spa_sauny_vírivky_Red Light Therapy

 

Terapeutické vírivky sa odlišujú tým, že výber samotných trysiek, ich rozmiestnenie, počet, tlak ako i ergonomické sedenie sú navrhnuté fyzioterapeutom po dlhoročných skúsenostiach. Rovnako ako masér nemasíruje celé telo jednou technikou a jedným prstom, rozličné časti tela si vyžadujú rozličné trysky, rozličnú prácu s vodou ako i tlak.

Okrem zdravotných benefitov našich ROYAL SPA víriviek je dôležité spomenúť ich energetickú nenáročnosť, nízku hlučnosť a jednoduchú údržbu vďaka prepracovanej filtrácii. A čerešničkou na torte je bezchlórová údržba vody. Keďže zdravie klientov ako i životnosť víriviek, bazénov a ich komponentov je u nás na prvom mieste, upúšťame od používania CHLÓRových prípravkov. Dôvodom sú negatívne dopady na zdravie (alergie, astma, zvýšené riziko rakoviny...) nedostatočná dezinfekcia - chlór nedokáže zlikvidovať biofilm a riasy, nie je dostatočne schopný zničiť Legionellu, ktorá spôsobuje zápal pľúc, teploty, hnačky, kašeľ, bolesť svalov.

 

Royal Spa_sauny_vírivky_Red Light Therapy

 

Prichádza čas na skutočnú detoxikáciu tela. Vysoká intenzita liečivého infračerveného žiarenia ROYAL HEALTHY WAVE ™ Ultra Low EMF žiaričov a pritom ich nižšia povrchová teplota je zárukou oveľa príjemnejšieho pobytu v našej ROYAL SAUNE oproti bežne dostupným infrasaunám. Karbon-keramické žiariče v kombinácii s patentovanou zmesou 17 minerálov umožňujú preniknutiu infračerveného svetla až do jadra tela.

Telo prehreje a vytiahne z neho všetky toxíny. V Royal saunách nebudete mať pocit, že vás páli krk či šija a naopak spredu vás neprekvapí chlad, teplo vás totižto pomocou 360 CURE príjemne objíme.

Ak ste sa rozhodli váš wellness vyskladať z viacerých typov sáun, zrealizujeme vám presne na mieru skutočne dizajnové sauny, ktoré ulahodia aj náročnému klientovi.

Po skvelej masáži a skutočnej detoxikácii je potrebné bunky vyživiť. 

Red Light Therapy 

Ak ste mali pocit, že vyššie spomínanými produktmi ste sa ešte málo odlíšili od konkurencie, teraz prichádza skutočný highlight v oblasti zdravia. Terapia červeným svetlom, keď sa svetelná energia určitej vlnovej dĺžky, trvania, intenzity a frekvencie absorbuje na bunkovej úrovni, zlepšuje cirkuláciu krvi, obnovu tkanív a zároveň znižuje zápal a bolesť.

V rámci kozmetických účinkov naštartuje tvorbu kolagénu, čím redukuje vrásky, omladzuje pleť, hojí rany po akné. Športovci podávajú lepšie výkony a ich telo sa rýchlejšie regeneruje. Výrazne pomáha rekonvalescencii po úrazoch, zlomeninách. Pomáha pri liečbe cukrovky, autoimunných ochorení, obličiek, prostaty a ostatných vnútorných orgánov.

 

Royal Spa_sauny_vírivky_Red Light Therapy

 

Všetky naše zariadenia ROYAL Red Light Therapy majú profesionálne aj domáce využitie.

Ak nechcete čakať a chcete mať vylepšený domáci či hotelový wellness hneď a tým predbehnúť konkurenciu, navštívte nás v zážitkovom showroome, kde si môžete naše produkty vyskúšať a dozvedieť sa oveľa viac. Alebo sa s nami spojte telefonicky: Ildiko Kovalčíková 0907 546 099 a Peter Lisický 0917 707 554

Text a foto: ROYAL SPA
Viac na: royalspa.sk