Pravidelný spánkový režim a kvalitný matrac. Na dokonalú regeneráciu organizmu netreba veľa. Ortopedické matrace DORMISAN si získali obľubu pre svoje vynikajúce ortopedické vlastnosti, vysoký štandard spracovania a aj kvôli atraktívnemu talianskemu dizajnu. Najväčšou pridanou hodnotou je výroba atypických modelov a rozmerov na mieru. Výrobca dokáže premeniť na skutočnosť akúkoľvek predstavu hotelierov a majiteľov ubytovacích zariadení.

 

338039936 6230957276968550 6143561288076943500 n

 

Príbeh výrobcu matracov DORMISAN sa začína už začiatkom deväťdesiatych rokov minulého storočia, keď pán Luigi Cossar prišiel pracovať na Slovensko pre taliansku nadnárodnú obchodnú spoločnosť. Jeho úlohou bolo pochopiť vtedajší rozvíjajúci sa potenciál mladej slovenskej ekonomiky a preniesť jeho obchodné a manažérske skúsenosti na tieto podmienky. Talianska spoločnosť, v ktorej Luigi pracoval, ponúkala veľmi kvalitné talianske produkty zamerané na zdravý životný štýl, hlavne na zdravý spánok a odpočinok.

Vzhľadom na dlhoročné skúsenosti z predaja spánkových systémov na Slovensku, Luigi Cossar zakladá začiatkom nového milénia vlastnú výrobnú spoločnosť L.C.MANAGER, s.r.o. v Župčanoch pri Prešove. Manufaktúra bola zameraná na výrobu matracov a ďalších produktov pre zdravý spánok a relax.

Z manufaktúry sa časom stala zastabilizovaná spoločnosť, ktorá dnes zamestnáva 65 pracovníkov. Vysoko kvalifikovaný a remeselne zručný personál využíva moderné technológie a prvotriedne materiály, čoho výsledkom je etablovaná vlastná obchodná značka DORMISAN.

Keďže, priemerne trávime v posteli až tretinu života, správny výber ortopedického matraca vo veľkej miere ovplyvňuje kvalitu spánku a tým aj kvalitu života každý deň.

 

Dormisan_slovenské matrace_taliansky dizajn_matrace pre hotely

 

Značka DORMISAN už viac ako dvadsať rokov ponúka širokú škálu ortopedických matracov, vankúšov a doplnkov z tých najkvalitnejších materiálov, ktoré spĺňajú prísne medzinárodne kritéria pre kvalitu a zdravotnú nezávadnosť. Preto nesú garanciu dlhej životnosti. Slovenský výrobca s talianskymi koreňmi si dáva záležať nielen na kvalite, ale aj na dizajne. Každý výrobok v sebe nesie taliansky štýl a kreativitu.

Vďaka technologickému vybaveniu dokážu vyrobiť matrac v akomkoľvek tvare a rozmere. V ponuke sú špeciálne kolekcie spacích systémov pre deti a  mládež, dospelých, seniorov, športovcov. Vo svojom spacom programe sa spoločnosť zameriava aj na hotelové a ubytovacie zariadenia, nemocnice, školské zariadenia, ale aj karavany.

Podľa požiadaviek klienta navrhnú spací systém pozostávajúci z posteli, matracov, vankúšov, prikrývok a ďalších doplnkov. Základom matracov DORMISAN je materiál SONNOCELL®, ktorý zaručuje celý rad jedinečných vlastností. V prvom rade je to ideálna podpora tela podľa jeho individuálnych potrieb. Tým dochádza k uvoľneniu chrbtice a jej podopretiu v prirodzenej polohe, čo je podmienkou správneho fungovania krvného obehu, nervového systému a ostatných orgánov. SONNOCELL® zaručuje vynikajúce prevzdušnenie matraca, spolu s dokonalou tepelnou a vlhkostnou reguláciou. Hygienické zloženie tohto materiálu ocenia predovšetkým alergici, astmatici a ti, ktorí trpia artritídou. Matrace sú mimoriadne odolné, majú stabilnú formu, a preto nehrozí nebezpečenstvo preležania ani pri dlhodobom zaťažení. Neobsahujú žiadne kovové či drevené prvky, freóny ani formaldehyd. Sú vyrobené z materiálov nezaťažujúcich životné prostredie. Všetky použité materiály sú certifikované.

 

Dormisan_slovenské matrace_taliansky dizajn_matrace pre hotely_matrace na mieru

 

Správny výber matraca je dôležitý aj v hoteloch a penziónoch. Keďže na jednom matraci sa vystrieda niekoľko rôznych typov ľudí, mal by byť pohodlný pre každého. Niekedy klient strávi v hoteli iba jednu noc. To, aká bude pohodlná posteľ, závisí práve od kvality matraca. Kvalita spánku má veľký vplyv na hodnotenie hotela či ubytovacieho zariadenia. V luxusných hoteloch je bežnou praxou, že práve oni siahnu po vysokej kvalite a komforte matraca. Pretože cena, ktorú zaplatia, sa im vráti v podobe spokojného klienta a kladnej recenzie.

Pri výbere vhodného matraca má každý iné požiadavky nielen na veľkosť, kvalitu či rôzne doplnkové vlastnosti, ale hlavne – každý z nás potrebuje niečo iné. Výber správneho matraca je potrebné prispôsobiť váhe tela, polohy tela pri spánku a taktiež podľa toho, či trpíte ochorením chrbtice, prípadne ťažkosťami spôsobenými alergiou.

V prípade alergií dnes existujú rôzne antialergické poťahy na matrace, ktoré pomôžu urobiť z večerného zaspávania a spánku plnohodnotný regeneračný rituál.

Dnes už je veľa príležitostí na to, aby ste si prispôsobili matrac na mieru, podľa vašich požiadaviek. Od rozmerov, aj tých atypických, cez výplň, až po najmenší detail tak, aby ste si spánok užili na maximum.

Navštívte niektorú z kamenných predajni v Prešove, Košiciach, Michalovciach či v Bardejove, alebo niektorého z predajcov na celom Slovensku. Tu vám poradia ako si vybrať presne to, čo potrebujete.

Dormisan_slovenské matrace_taliansky dizajn_matrace pre hotely_matrace na mieru_IDormisan_slovenské matrace_taliansky dizajn_matrace pre hotely_matrace na mieru_II

DSCF1710

 

Text a foto: DORMISAN
Viac na: www.dormisan.eu