V dnešnej dobe má výraz firemná identita veľmi dôležitý význam. Kaviarne a reštaurácie sa predbiehajú v tom, kto bude mať nielen chutnejšie a originálnejšie jedlo, koláče či nápoje, ale aj logo, obalové produkty a doplnky.

 

takeaway cup_poháre na kávu s potlačou_I

 

Pitie kávy sa stalo modernou súčasťou našich životov. Na Slovensku vyrastajú šikovní pražiari a baristi ako huby po daždi a čoraz častejšie vidieť ľudí s „coffee to go" v ruke. Káva sa už nepije len počas sedenia v kaviarni, ľudia si ju radi berú so sebou a vychutnávajú si ju cestou napríklad do práce. Odfotia sa s ňou a fotky potom „postujú" na Instagrame.

A preto čoraz viac narastal dopyt po „takeaway" pohároch s logom kaviarní. Na Slovensku však nebola firma, ktorá by takéto poháre vyrábala, a tak si klienti objednávali tovar zo zahraničia, kde ale boli ťažkosti s komunikáciou a ďalším problémom bolo, že si museli objednávať veľké množstvá tovaru bez toho, aby vopred vedeli ako bude výsledný produkt vyzerať.

U nás si firmy môžu objednať poháriky aj v menších množstvách už od 1000 kusov z každého rozmeru, a tak nemusia mať na sklade obrovské zásoby, ale priebežne si svoj stav kontrolujú a postupne nás informujú či im niečo chýba, a čo potrebujú doobjednať. Toto všetko vieme poskytnúť v relatívne krátkom časovom období.

 

takeaway cup_poháre na kávu s potlačou_II

 

Poháre potláčame celoplošnou plnofarebnou tlačou, čo znamená, že klient si môže dať na pohárik vytlačiť naozaj všetko od jednoduchého loga až po zložitú grafiku, prostredníctvom ktorej môžu odprezentovať všetko, čo potrebujú, názov, kontaktné údaje, obľúbené motto či blížiace sa Vianoce alebo avizovať plánovanú akciu, a to vo všetkých farbách.

Klienti za nami prichádzajú so svojimi predstavami, ktoré sa snažíme zrealizovať, vieme im poskytnúť aj kompletný grafický návrh. No sú aj takí, ktorí v tom majú úplne jasno a posielajú nám už hotové návrhy, ktoré my už iba prispôsobíme na pohárik.

Papierové poháriky vyrábame v Nitre v troch veľkostiach, (3, 2, 1 dcl), určené sú pre rôzne kávové nápoje, či iné horúce a studené nápoje. Samozrejme medze sa používateľom nekladú a máme dokonca aj klientov, ktorí do pohárikov balia aj jedlo, ako napríklad vafle, palacinky, či obľúbené raňajkové kaše.

 

takeaway cup_poháre na kávu s potlačou_III

 

Najčastejšie naše produkty objednávajú kaviarne, medzi našich klientov však patria aj rôzne firmy, úspešní slovenskí pražiari kávy, čokoládovne, vinárne, bistrá, reštaurácie, cukrárne, farmy, ale aj hotely. Naše „takeaway" poháre nesmú chýbať ani na festivaloch, spomeniem festival Káva, čaj, čokoláda alebo festival Samé dobré veci.

Čo nás veľmi teší je, že našim stálym klientom je napríklad známa moderátorka, dnes už úspešná cukrárka a majiteľka bistra Bienvenue a cukrárne Iconique Adriana Poláková, či známa cukrárka, majiteľka, podnikateľka Francúzska so slovenskými koreňmi, ktorá vyštudovala prestížnu francúzsku cukrársku školu - Natacha Pacal.

 

takeaway cup_poháre na kávu s potlačou_IV

takeaway cup_poháre na kávu s potlačou_V

takeaway cup_poháre na kávu s potlačou_VI

 

Text: Takeaway cup
Viac na: www.takeawaycup.com