Vstup do firemnej budovy, obchodných či kancelárskych priestorov, i hotelov musí reprezentovať v každom ročnom období a v každom počasí. Aj na jeseň a v zime. Prichádzajú mesiace, keď sa bez rohože nedá zaobísť. Ak je na nej aj logo spoločnosti, alebo uvítací slogan, prvý dojem získajú návštevníci a klienti hneď pri nohách.

 

Agal textil_rohoz_ farby

Reprezentatívny a čistý vstupný priestor je vizitkou, ktorú by majitelia spoločností nemali podceňovať. Nie všetky nevyhnutné doplnky, ktoré na jeseň používame v priestoroch, sú rovnako aj estetické.

Z ponuky rohoží www.agaltextil.sk si však viete vybrať rôzne farby, ktoré sa hodia do vašich priestorov, alebo ktoré podporujú firemnú farbu vašej spoločnosti.

AGAL Textil tiež ponúka možnosť umiestniť na rohož logo prípadne firemný slogan. Aj tým môžete vytvoriť dojem serióznej spoločnosti už pri prvom kroku zákazníka do priestorov firmy, hotela, či reštaurácie.

 

Agal textil_rohoz_ vstupný priestor

 

Rohože dodajú vstupnému priestoru čistý a dobre udržiavaný dojem v štýle firemnej identity. Na výber sú tri najčastejšie využívané veľkosti - 85 x 150 cm, 115 x 200 cm a 150 x 200 cm. V blízkej budúcnosti AGAL Textil pripravuje k vstupným rohožiam aj dodávku bezdotykových dávkovačov na stojane.

Čistiacu úlohu majú stočené 7-milimetrové nylonové vlákna, ktoré citlivým spôsobom zbavia obuv nečistôt, tá sa ukladá medzi vlákna. Vďaka vysokej nasiakavosti použitých materiálov je časté stieranie podlahy minulosťou.

Čistiace rohože sú vybavené nitrilovou gumou po celom obvode. Vďaka nej rohož priľne na povrch, nešmýka sa a neprepúšťa vodu, ani nečistoty pod rohož. Tak stačí čistiť samotnú rohož, čo uľahčí prácu pri čistení priestorov počas daždivých dní.

Čistenie rohože však môžete nechať na AGAL Textil. Znečistenú rohož odvezie a vyčistenú prinesie naspäť. 

 

Agal textil_rohož_ výmena

 

Text a foto: AGAL Textil
Viac na: agaltextil.sk