Prvé, s čím sa každý návštevník zariadenia v segmente služieb stretne, je povinnosť dezinfikovať si ruky. Už niekoľko mesiacov nás táto povinnosť sprevádza v každej verejnej prevádzke. Pre niekoho je „nepríjemným otravovaním“, pre iného posilnením pocitu čistoty a hygieny, a teda aj všeobecného pocitu bezpečnosti.

 

storemedia

 

Táto povinnosť má jednoduché riešenie – fľaštička s obsahom dezinfekčnej látky pri vchode, položená na stolíku alebo inom vhodnom „podstavci“. Môže však byť aj súčasťou hotelového dizajnu a podporovať jeho celkový imidž a atmosféru. Na trhu existujú zariadenia, ktoré si všimne každý a okrem dezinfekcie rúk umožňujú zákazníkovi predstaviť to najdôležitejšie z aktuálnej ponuky hotela hneď pri vstupe do prevádzky. Elegantný stojan s reklamnou obrazovkou i dezinfekciou rúk môže byť jednoduchým doplnkom interiéru hotela či reštaurácie. A byť dokonale zladený s interiérom.

Dávkovač dezinfekcie funguje na princípe fotobunky. Je bezdotykový a neporovnateľne hygienickejší ako štandardná „pumpička“. Hosťom poskytuje väčší pocit istoty a komfortu.

Obsah vysielaný na reklamnej obrazovke je diaľkovo ovládaný a umožňuje aktualizáciu každú minútu. Či sa rozhodnete využiť reklamnú obrazovku na výzvu zákazníkom o dodržiavaní hygienických predpisov alebo ju použijete na informáciu o aktuálnom počasí, ponuke reštaurácie, hotelových služieb atď., je iba na vás. Je na vašom rozhodnutí či zariadenie umiestnite na stenu alebo bude samostatnou jednotkou.

V čom je naše riešenie iné ako ostatné? Predovšetkým v dvoch aspektoch. Prvým je, že zariadenia sa vyrábajú na Slovensku čím podporujeme slovenskú ekonomiku. Zároveň ich konečný vzhľad vieme prispôsobiť akýmkoľvek požiadavkám klienta a to aj pri odbere jedného kusa. Druhou výhodou je vôňa dodávanej dezinfekcie. Ak sa rozhodnete použiť vo svojom hoteli nielen naše zariadenie, ale aj dezinfekčný prípravok, dodáme dezinfekciu, ktorá naozaj vonia. Sme predsa špecialisti na vône. Po použití dezinfekcie od STORE MEDIA budú mať vaši zákazníci nielen dezinfikované, ale aj voňavé ruky.

Ak ste presvedčení, že dezinfekčný sprej na ruky umiestnený na stolíku pri vchode nie je atraktívnym riešením pre vašich hostí, je tu alternatíva, ktorá nie je určená iba na obdobie „pandémie“. Môže sa stať vaším komunikačným prostriedkom a prejavom starostlivosti o lepšiu hygienu vašich zákazníkov na dlhé obdobie.

STORE MEDIA sa venuje službám v oblasti zmyslového marketingu už viac ako 18 rokov. Našim klientom pomáhame vytvoriť v priestore jedinečnú atmosféru tak, aby si budovali so svojimi zákazníkmi dlhotrvajúci a obojstranne prospešný vzťah. Vôňou dotvoríme každý priestor a prostredníctvom vhodnej hudby a reklamných obrazoviek podporíme emóciu, ktorú náš klient chce navodiť. Nájdete nás na viac ako 4000 miestach vrátane hotelov a wellness centier, maloobchodných predajní, nákupných centier, kasín, fitness centier, letísk, golfových klubov, v stomatologických a zdravotníckych centrách atď. Spolupracujeme so svetovými lídrami a používame najnovšie technológie a vône.

Text a foto: Storemedia
www.storemedia.eu