Personálu dáva sebavedomie, zvyšuje ich výkony a odráža firemnú kultúru. Nie je nič dôležitejšie pre reprezentáciu reštaurácie alebo hotela ako vkusne oblečený zamestnanec.

 

tophoreca tricka

 

Často stačí pohľad na zamestnanca a hneď je jasné, čo môžeme čakať od ubytovacieho či stravovacieho zariadenia. Jednotný outfit, firemné farby a decentné logo sú dnes už bežné parametre pre firemný šatník zamestnancov, ale aj brigádnikov a sezónneho personálu.

AGAL Textil Servis je expertom na pracovné oblečenie. Certifikované pracovné odevy dodáva nielen pre hotelierstvo a gastronómiu, ale aj pre odvetvie zdravotníctva a priemysel. Personál hotelov, reštaurácií, kaviarní, kuchýň a cateringových spoločností potrebuje špecifické gastro pracovné oblečenie. Pracovné odevy Horeca musia spĺňať prísne hygienické normy, kritériá kvality, ale aj komfortu pri celodennom nosení.

Najmä v letných mesiacoch si však mnohé profesie v ubytovacích zariadeniach, kaviarňach či reštauráciách vystačia s tričkom. Tričká pracovné, športové, aj na bežné nosenie, s krátkym i s dlhým rukávom, tričká dámske aj pánske alebo polokošele. Každé musí mať pohodlný strih a najmä byť príjemné na nosenie. Farebné odtiene, aj typy tričiek, si zákazníci môžu vybrať z katalógu, alebo na osobnom stretnutí.

V spolupráci s chránenou dielňou AGAL Textil Servis zabezpečí aj kvalitné tričká s vytlačeným či vyšívaným logom alebo s 3D výšivkami.

Strojové výšivky na tričkách sú veľmi obľúbenou formou firemnej prezentácie. Výšivky si dlhodobo zachovávajú svoj tvar aj farebnosť. AGAL Textil Servis vyšíva na rukávy, golieriky, na lemy tričiek, aj na hrudník. Výšivky pripravia na mieru s požadovaným motívom. Farebnosť výšivky garantujú stálofarebné vyšívacie nite. Výšivka na tričko môže mať veľkosť až do 30×25 centimetrov. V prípade reklamných tričiek a vyšívania loga farby na výšivke presne zodpovedajú firemným farbám zákazníka.

Okrem tričiek, polokošelí, ale aj iných súčastí pracovného, či voľnočasového oblečenia je vyšívanie vhodné aj na bundy, čiapky, šiltovky, zástery a uniformy. Výšivka môže zdobiť aj uteráky toľko využívané v hoteloch a wellness centrách. Výšivky sú odolné voči mechanickému poškodeniu. Dajú sa prať, žehliť a pritom si zachovávajú stálosť a vysokú kvalitu.

 

agal obr c.5

 

Najvyšší level vo vyšívaní sú 3D výšivky. Náročná technológia vyšívania je vhodná iba pre pevnejšie a odolnejšie materiály.

Ďalšou možnosťou na ozvláštnenie textílie je potlač. Tričká s potlačou sú ideálnym a finančne nenáročným riešením na umiestnenie jednoduchého loga, nápisu aj zložitejšieho motívu. Potlač tričiek je vhodná pri rôznych športových a kultúrnych akciách. Tričká s potlačou sú však žiadané aj vo viacerých profesiách ako pracovné tričká.

Text: BK
Foto: AGAL Textil Servis
Viac na: agaltextil.sk