Sú rýchli a ich metóda mimoriadne účinná. Likvidáciu choroboplodných mikroorganizmov robia kvalitne, rýchlo a vždy profesionálne vo všetkých priestoroch.

 

Bez názvu

 

Do akéhokoľvek vnútorného či vonkajšieho priestoru aplikujú veľké množstvo hmly s ultra jemnými veľkosťami kvapiek. Tá postupne pokryje celý dezinfikovaný priestor a zničí vírusy, baktérie a všetky nežiaduce mikroorganizmy.

 

 

Metóda, s ktorou prichádza spoločnosť 3xD, je mimoriadne efektívna, chráni zákazníka a zároveň prevádzkovateľov zariadení pred pokutami zo strany štátneho dozoru. Konateľ spoločnosti Ľuboš Masár tvrdí, že svoju prácu urobia rýchlo, profesionálne, s citom pre životné prostredie a po ich zásahu zostane dezinfikovaný kompletne celý priestor.

„Vzhľadom na to, že ide o hmlu, tak aplikáciou vieme pokryť až 99,9 % dezinfikovaného priestoru. Čo samo za seba hovorí o unikátnej metóde dezinfikovania priestorov. Samozrejme nezabúdajme na kvalitu samotného dezinfekčného roztoku. My nie sme zástancami lacných dezinfekčných prostriedkov na báze alkoholu alebo chlóru. Používame výhradne dezinfekčné prostriedky, ktoré majú dve účinné látky. V jednoduchosti povedané, jedna účinná látka ničí vírusy, baktérie, plesne a druhá chráni priestor dlhodobo po aplikácii,“ poukazuje na efektivitu práce konateľ spoločnosti 3xD, ktorá sídli v Ivanovciach pri Novom Meste nad Váhom.

 

foto 2 2

 

Ľuboš Masár potvrdil, že metódou aplikácie teplej či studenej hmly a ozónu dokážu dezinfikovať všetky priestory od skladov, výrobných hál, verejných priestorov, kancelárií, obchodov, no dezinfikujú aj školy, zariadenia pre seniorov i reštaurácie a hotely.

Podľa jeho skúseností väčšina ubytovacích a stravovacích prevádzok pristupuje k dezinfekcii zodpovedne a to nielen v čase pandémie. „Pravidelne nás oslovujú pre výkon dezinfekcie, ako aj dezinsekcie, či deratizácie. V momentálnej situácii odporúčame dezinfekciu celých priestorov robiť minimálne raz za 21 dní. Všetko však závisí od použitého dezinfekčného roztoku, ako aj spôsobu aplikácie,“ odporúča expert na dezinfekciu.

Ľuboš Masár poukazuje na to, že aj v hoteloch je možné robiť zásah za plnej prevádzky a len s malými obmedzeniami. „Snažíme sa pri našom výkone neobmedzovať prevádzku v štandardnom chode. Ak je to nevyhnutné, obmedzíme ju maximálne na pol hodiny. Čo sa týka času a rýchlosti zásahu, vieme sa prispôsobiť požiadavkám klienta. Zväčša vieme nastúpiť do 24 hodín od požiadavky. Dĺžka zásahu je priamo úmerná veľkosti a členitosti dezinfikovaného priestoru. Pre predstavu, z našej strany je možné spraviť priestor o veľkosti 5 000 m2 a výške 6 metrov do troch hodín,“ uzavrel Ľuboš Masár.

 

foto 1 3

 

Metódy dezinfekcie, ktoré spoločnosť 3xD používa:

Thermofog (teplá hmla) - Airofog tepelné fogovacie systémy sú určené pre fogovanie vonkajších a vnútorných priestorov na účinné a efektívne vytvorenie veľkého množstva hmly s ultra jemnými veľkosťami kvapiek za použitia tepelno - pneumatickej energie.

ULV (studená hmla) - Ultrazvukový prístroj tvoriaci studenú hmlu s dostrekom až 9 m. Veľkosť čiastočiek rozprašovaného roztoku je nastaviteľná od 10 do 30 mikrónov. S flexibilnou hadicou pre dosiahnutie všetkých uhlov.

Ozón - Odstraňuje nepríjemný zápach, zabíja patogény, odstraňuje plesne, parazity, vajcia, červy a roztoče.

 

logo 3xd bez

 

Text: BK
Foto: 3xD
Viac na: www.3xd.sk