Skvelo vyzerajú, sú praktické, odolné a podporujú individuálny štýl a osobnosť. Vane, sprchovacie kúty, či kúpeľňové doplnky SAPHO sú originálne a ich osobitý dizajn, pestrosť a štýlová rozmanitosť dáva netušené možnosti pri výbere vysnívanej kúpeľne.

 

1 CB100 CURE BLACK sprchova zastena sirka

 

Na trhu je už bezmála tridsať rokov. Pôvodná spoločnosť SAPHO bola založená ako rodinný podnik v roku 1991. Sieť maloobchodných predajní so sanitárnou technikou sa postupne pretransformovala na veľkoobchodnú a výrobnú spoločnosť, ktorá sídli v Libeznicích pri Prahe.

Značka SAPHO predstavuje v odbore kúpeľňového vybavenia tradíciu, kvalitu a cenovú dostupnosť. V ponuke má vodovodné batérie, sprchy, kúpeľňové doplnky, nábytok, zrkadlá, osvetlenie, drezy, umývadlá, toalety, vane a vaničky, masážne systémy, vaňové zásteny, sprchové kúty, i inštalačný materiál.

 

2 NEBULA obklady int 1

 

Spoločnosť SAPHO patrí k lídrom na českom a slovenskom trhu. Dodáva kúpeľňové vybavenie veľkoobchodným partnerom po celej Českej republike a 40 % obratu exportuje do zahraničia. Má tri vlastné kúpeľňové štúdiá a eshop, v ktorých ponúka nielen vlastné výrobky navrhované vo vlastnom Dizajn centre, ale aj vybraný sortiment od 150 výrobcov. Na trh prináša produktovú exkluzivitu značiek Sapho, Aqualine a Polysan.

Hoteliéri si mimoriadne obľúbili českú značku POLYSAN, ktorá zahŕňa viacero užitočných produktov, ako sú vane, sprchové vaničky a zásteny. Rovnako atraktívny je hotelový program v značke Sapho, kde nájdeme produkty od batérií, spŕch, toaliet, bidetov až po inštalačný materiál.

VODOVODNÉ BATÉRIE
Správny výber vodovodnej batérie tvorí základ každej funkčnej kúpeľne. Dotvára však aj jej vysokú estetickú úroveň. Okrem vzhľadu by nás pri výbere vodovodnej batérie mala zaujímať tiež jej životnosť, údržba, odolnosť povrchu a hlavne praktickosť ovládania. Patrí totiž medzi najviac mechanicky namáhané zariadenie kúpeľne. Vyberať sa dá zo širokej ponuky stojankových, nástenných, praktických pákových, podomietkových či atraktívnych kohútikových batérií v štýle retro. Nechýbajú ani moderné termostatické a senzorové batérie, ktoré zvyšujú užívateľský komfort a zároveň šetria našu peňaženku.

 

3 ZT061 KAISA stojankova umyvadlova voda 1

 

KÚPEĽŇOVÉ DOPLNKY
Ak chcete vo svojej kúpeľni zažívať pocity luxusu, jedinečnosti či výnimočnosti, vybavte ju tými správnymi kúpeľňovými doplnkami. Či už máte veľkú, strednú alebo malú kúpeľňu, na doplnky sa vždy nájde miesto. V dnešnej dobe sú doplnky do kúpeľne nielen praktické, ale pôsobia aj veľmi esteticky. Na doplnky značky SAPHO navyše poskytujeme vysoké záruky. Rozdeľte si kúpeľňu na zóny, umiestňujte do nich vhodné doplnky a vaša kúpeľňa bude vyzerať vždy dokonale.

 

koupelny doplnky square

 

KÚPEĽŇOVÝ NÁBYTOK, ZRKADLÁ
S kvalitným kúpeľňovým nábytkom získavate okrem zaujímavého a originálneho vzhľadu i praktický odkladací priestor, ktorý bude zárukou maximálneho pohodlia pri každodennom používaní. Kúpeľňový nábytok musí byť navrhnutý tak, aby bez problémov odolával rozdielom teplôt, vlhkosti a vzdušným parám. Preferované sú väčšinou jednoduché riešenia v prírodných farebných odtieňoch. Dnešné trendy hovoria jasne v prospech dreveného nábytku, prípadne jeho imitácie, avšak stále väčšej popularite sa dostáva aj umývadlovým doskám z prírodného kameňa či cenovo dostupnejšieho, umelého kameňa. Okrem materiálu a farby je dôležitý tiež štýl, ktorý by mal ladiť aj s vodovodnou batériou a kúpeľňovými doplnkami.

 

5 NIRONA 120

 

UMÝVADLÁ
Umývadlo často rozhoduje o celkovom štýle kúpeľne. Vhodný výber umývadla dokáže z vašej kúpeľne vykúzliť aj pozitívne emocionálny priestor. K dispozícii je vám obrovská ponuka dizajnových umývadiel, z ktorých si možno vybrať. Medzi top materiály patrí keramika, liaty mramor, sklo či kameň. Vyberať si môžete aj zo širokej palety farieb a tvarov, ktoré budú presne zodpovedať vašim predstavám. Záleží len na vašom koncepte, či zvolíte moderné umývadlo umiestnené na doske, tradičné nástenné umývadlo, či maximálne praktické zapustené umývadlo ako súčasť vysnívaného kúpeľňového nábytku.

 

6 koupelny umyvadla square

 

VANE
Oválna či hranatá, klasická alebo populárne voľne stojaca? Vaňa musí byť predovšetkým maximálne pohodlná. Ponoriť sa do vane plnej teplej vody a bohatej peny, to bývala výsada kráľov a šľachticov. Dnes si takú pohodlnú relaxáciu, môžete dopriať v pokoji a v pohodlí svojho domova. Vyberať si môžete z veľkého množstva moderných dizajnových vaní aj ich rozmanitých tvarov a materiálov, ktoré spĺňajú nároky aj tých najnáročnejších klientov.

 

7 Marlene 180 cm 72034 hydrotrysky montaz

 

SPRCHOVÉ KÚTY
Sprchové kúty sa skladajú zo sprchovej zásteny a vaničky a môžu mať niekoľko rôznych podôb a tvarov. Ponuka sprchovacích kútov je široká, rovnako tak existuje množstvo variantov, ktoré musíme zvážiť pred samotnou inštaláciou. Odmenou nám potom bude funkčný kút, ktorý nám bude slúžiť k našej spokojnosti roky, a tak vychádzame nielen zo svojich potrieb, ale aj z priestorového riešenia kúpeľne. Najčastejšie používaným typom sú štvrťkruhové sprchové kúty, a to najmä pre svoj vzhľad a priaznivý vnútorný priestor.

 

8 Volcano

 

KÚRENIE
Ak nie ste práve milovníkmi otužovania, oceníte vo svojej kúpeľni tiež štýlové kúrenie.Vedeli ste však, že teplota v kúpeľni by mala byť ešte vyššia ako vo zvyšku vašej domácnosti? Samostatné kúpeľňové vykurovanie prispieva nielen k vyššiemu komfortu, ale aj k zdravému pobytu v kúpeľni a rozhodne by teda jeho funkcie ani účel nemali byť podceňované. Vykurovacie telesá sa vyznačujú nielen vysokou funkčnosťou, ale tiež kombináciou jednoduchej elegancie, neobvyklých tvarov a veľkej palety farieb.

 

9 elion int

 

Text: BK
Foto: SAPHO
Viac na: www.sapho-kupelne.sk