Spoločnosť Mr. Horeca sa zameriava na výrobu produktov a doplnkov pre segment hotelov, reštaurácií a kaviarní. Jednotlivé produkty sú dizajnovo prepracované, ekonomické a prezentujú myšlienku trvalo udržateľného rozvoja. Každý produkt je riešený individuálne a dizajnovo tak, aby bol v súlade s corporate identity konkrétnej spoločnosti.

 

mrhoreca 1575151154 set new horizons

 

Klient, ktorý prichádza do ubytovacieho alebo stravovacieho zariadenia si okrem prvotriednej kvality poskytovaných služieb všíma aj zdanlivé maličkosti, ktoré však môžu urobiť veľký dojem a celkový pozitívny obraz. Práve spoločnosť Mr. Horeca vytvára jedinečné doplnky, ktoré majú vplyv na celkovú spokojnosť klienta s poskytovanými službami v konkrétnom zariadení.

 

mrhoreca menu ponuka na stol mrhorecask 1 zmensena

 

Skúste sa zamyslieť, na čo všetko sa sústredíte, keď idete na kávu do štýlovej kaviarne, alebo na obed do dobrej reštaurácie. Čistota priestorov, úsmev a kompetentnosť obsluhy je prvý dôležitý dojem. Nasleduje podanie reštauračného menu, do rúk dostanete vínnu alebo nápojovú kartu. Už len dotyk vašej ruky s obalovým materiálom jedálneho lístka, v ktorom hľadáte, čo dobré budete v najbližších minútach konzumovať a jeho celkový vzhľad vás môže podvedome pozitívne alebo negatívne naladiť. Kým vám prinesú jedlo, máte dostatok času, a preto je prirodzené, že si prezeráte okolie a vnímate atmosféru.

 

mrhoreca menu obal z preklejky a koze primavera detail 1204141

 

Čím sa môže dobré gastronomické zariadenie prezentovať a zároveň aj odlíšiť od ostatných? Napríklad kvalitne prepracovanými servírovacími setmi, ktoré znásobia luxus a upútajú pozornosť klienta. Servírovacie sety môžu pozostávať zo servírovacej podložky, podložky pod pohár, obalu na menu kartu, krúžkov na obrúsky, košíkov na pečivo, podnosov na príbory a iných doplnkov.

V hoteloch a ubytovacích zariadeniach si priamo na izbe môžete všimnúť dizajnové detaily, ktoré dotvárajú celkový image hotela. Napríklad oku lahodiaci blok s perom na konferenčnom stolíku, kvalitné puzdro na diaľkové ovládanie, box na papierové obrúsky, záujem vzbudzujúci obal na hotelový organizér s informáciami o poskytovaných službách.

 

mrhoreca hotelovy set z koze spectro ciernej farby

 

Ako sme spomínali v úvode, všetky doplnky sú vyrobené v súvislosti s corporate identity ubytovacieho alebo gastronomického zariadenia, môžu byť personalizované s menom a logom firmy, prípadne fotografiou. Materiál, z ktorého sú jednotlivé doplnky vyprodukované je podľa zamerania a rozhodnutia klienta buď kožený, preglejkový, z bambusu, flísu či wash papiera.

 

mrhoreca menu obal ambiente z bambusu a umyvatelneho papiera a4 1178145

 

Každý materiál má svoje špecifické vlastnosti. Koža je dlhotrvácna a takmer nezničiteľná. Dobre sa udržiava. Bambus je ekologický, praktický a dobre ohybný materiál. Wash papier je moderný, ekologický a umývateľný papier, ktorý sa dá prať, ale nezoderie sa a taktiež je cenovo dostupný, ale nepôsobí lacno - takže malý zázrak. Flís je vďačný, neopozeraný materiál, ktorý je naviac cenovo výhodný.

 

mrhoreca servirovaci set z umyvatelneho papiera  mrhoreca menu karta ambiente z umyvatelneho papiera a flisu A4 1189140 

 

Každý jeden produkt dokáže spoločnosť Mr. Horeca vyrobiť na mieru podľa individuálnych prianí zákazníka. Pretože firme záleží na absolútnej spokojnosti svojich zákazníkov, dizajn produktu môžu klienti prekonzultovať so známou slovenskou architektkou Ing. arch. Tatianou Pituchovou zdarma.

Viac informácií: www.mrhoreca.sk