Aj dôkladné upratovanie môže byť zábava, ak sa práce robia s čistiacou technikou. Na trhu je veľké množstvo strojov na upratovanie a čistiacich zariadení. Ich kúpa nie je lacná záležitosť. Riešením je prenájom techniky. 

 

C85

Potrebujete do detailu vyupratovať svoje administratívne priestory, ubytovacie zariadenia a ich okolie, ale aj výrobné haly alebo domácnosti.Pritom s technikou by bolo čistenie podstatne kvalitnejšie a rýchlejšie. Nie každá spoločnosť si môže dovoliť nakupovať čistiace stroje a väčšinou ich ani nepotrebuje, pretože by väčšinu roka stáli bez využitia v skladoch. Riešením je krátkodobé, ale aj dlhodobé zapožičanie stroja. Namiesto kúpy techniky zaplatíte podstatne menej za jej prenájom.  

Spoločnosť LENMAR SOLUTION ponúka čistiacu techniku na prenájom. Tepovače, podlahové automaty, zametacie stroje, vysávače prachu a vody, jednokotúčové stroje, vysokotlakové čističe a dokonca aj komunálne čistiace stroje. Zamestnanci spoločnosti vyberú práve takú techniku, ktorá pomôže vyriešiť vaš problém s upratovaním a navyše ju dovezú tam, kam potrebujete.    

53229512 1902205433224301 1162195120682958848 o

LENMAR SOLUTION je mladá, dynamická a prosperujúca spoločnosť, ktorá pôsobí na celoslovenskom trhu už viac ako 11 rokov. Je lídrom v oblasti predaja, servisu a prenájmu čistiacej techniky a náhradných dielov, čistiacich pomôcok a chémie pre všetkých, ktorí pôsobia v tomto segmente, ale samozrejme aj pre domácnosti.

Majiteľ spoločnosti Martin Leňo hovorí, že na začiatku ich príbehu bol nápad a chuť pracovať. "Začínali sme ako všetci startupisti s nízkymi nákladmi, vysokým rizikom, ale veľkou snahou etablovať sa na slovenskom trhu nielen ako lokálna spoločnosť. Čo sa nám podarilo. Za veľký úspech považujeme asi našu tvrdú prácu a vytrvalosť ísť si za svojim cieľom a nezľaknúť sa ani prípadných neúspechov, ktoré podnikanie so sebou prináša. Toto ovplyvňovalo každé rozhodnutie, ktoré sme prijímali od začiatku," vracia sa do minulosti Martin Leňo.

86531 5388719 e1506497904413

Poukazuje na to, že okrem širokej škály výrobkov na čistenie a upratovanie u nich dostanete ešte niečo navyše. Riešenie, teda solutions, ktoré nesie aj názov spoločnosti, pretože na každý problém sa dá nájsť riešenie.

"Čo bolo podstatné aj pri zakladaní spoločnosti, buďme iní ako ostatní, dajme zákazníkom niečo viac. Ak k nám prídete s akýmkoľvek problémom, čo sa týka upratovania, určite nájdeme správnu cestu ako ho vyriešiť. Máme dlhoročné skúsenosti v upratovaní, pretože sme si tým prešli sami vlastnými rukami, takže vieme, s čím zákazníci bojujú v ich každodennej činnosti a my im vieme poradiť ako na to," uzatvára majiteľ spoločnosti LENMAR SOLUTION Martin Leňo.

horeca1

lenmar logo pre tlač page 0001

Text: BK

Foto: LENMAR SOLUTION

Viac na: www.lenmar.sk