Prácu uľahčia a výsledok je profesionálny. Upratovacia technika je vhodná na malé i veľké upratovanie. Hotelovému personálu dáva pre detailné čistenie priestorov netušené možnosti.

floorcare group lrg

 

Spoločnosť B.T. Servis SK s.r.o už tridsať rokov zamestnáva asi 500 svojich zamestnancov. Upratujú firmy, ktoré vedia oceniť čistotu svojich administratívnych priestorov, hotelov a hál. Zákazníci či hoteloví hostia sú dnes na čistotu veľmi citliví a upratovacie služby sa už nedajú robiť len s handrou a vedrom. Aby boli nehnuteľnosti dokonale čisté, používajú upratovačí pri svojej práci najrôznejšiu techniku.

Od jednokotúčových strojov, ktoré ošetrujú a leštia podlahy, cez profesionálne podlahové automaty pracujúce na princípe drhnutia podlahy diskovou kefou a následnom odsatí vody, zametacie stroje, parné a vysokotlaké čističe, až po špeciálne tepovače a vysávače na mokrosuché vysávanie. 

newproducts group lrg

 

Majiteľ spoločnosti Bohumír Tarnoci tvrdí, že čistiace stroje nielen predávajú, ale aj sami vo svojej upratovacej firme používajú. Od vlastných zamestnancov tak získavajú spätnú väzbu a o funkciách, či špecifikácii zariadení vedia zákazníkom najlepšie poradiť.

„Zastupujeme na Slovensku značky, ktoré vynikajú vysokou kvalitou ako napríklad anglická firma Numatic International, ktorá ma v portfóliu komplet hotelovú techniku od vysávačov, čistiacich automatov, upratovacích a hotelových vozíkov, ďalej nemeckého výrobcu chémie Kleen, ktorý má v ponuke kompletné systémové riešenie pre kuchyne, či hotely. Súčasťou našich služieb je aj poradenstvo, kde presne navrhneme zákazníkovi riešenie pri jeho problémoch s používaním našich produktov. Zameriavame sa hlavne na dlhodobú spoluprácu a starostlivosť o zákazníka,“ podotýka Tarnoci. 

procare group lrg

 

B.T. Servis má vo svojej ponuke aj hotelové vozíky na bielizeň, upratovacie vozíky, mopy a čistiacu chémiu. "Naše produkty sú kvalitné, majú dlhú životnosť a majú profesionálny dizajn, čo je bežným štandardom vo svete. Veľa cestujem a je mi veľmi nepríjemné, keď vidím v peknom hoteli chyžnú so starým zhrdzaveným, vŕzgajúcim vozíkom. Niekedy hotelieri upratovaciu techniku podceňujú, neinvestujú do nej, ale v konečnom dôsledku ich to dobehne vo zvýšených nákladoch pri odstraňovaní zanedbaných priestorov,“ upozorňuje odborník na upratovaciu techniku Bohumír Tarnoci. 

versacare group lrg

 

Dodáva, že pridaná hodnota firmyje v tom, že techniku nielen predávajú, ale aj používajú vedia o nej všetko. „Nie sme predajcovia, ktorí predávajú za každú cenu len pre uzavretie jednorazového obchodu bez znalosti produktu. Snažíme sa, aby sa naši zákazníci vracali, čo sa nám aj darí a za čo našim klientom ďakujeme.“

00005820

 

Text: BK

Foto: archív B.T. Servis

Viac na: www.upratovacie-stroje.sk