Dobre vyčistený koberec je základnou vizitkou každého hotela či reštaurácie. Z pohľadu prevádzkovateľov je pritom trend jasný – jednoduchá a efektívna údržba, ktorá nenaruší prevádzku podniku. Zhmotnením tohto trendu je automat na čistenie kobercov BRC 40/22 C, ktorý splní aj tie najnáročnejšie očakávania.

 

V porovnaní s bežnými automatmi na nástrek a extrakciu je práca s týmto automatom až o 30 % rýchlejšia. Umožňuje to jednoduchá manévrovateľnosť a princíp stálej práce smerom dopredu, čím sa predchádza zbytočným prechodom naprázdno.BRC 40/22 C je totiž jedným z mála automatov na trhu, ktorý dokáže tepovať smerom dopredu aj dozadu. Stačí pootočiť čistiacu hlavu, ktorá je otočná až o 200 stupňov. Prístroj tak šetrí čas, čistiace prostriedky a v konečnom dôsledku aj peniaze.

 

 kaercher udrzba bkobercov upratovanie hotelovych izieb tophoreca

 

Valcová kefa sa postará o narovnanie vlasu, čo umožňuje vytiahnutie všetkých nečistôt a lepšie hĺbkové čistenie. Pri použití odporúčaného čistiaceho prostriedku iCapsol RM 768 na medzičistenie, sa vďaka technológii iCapsol špina obalí a pri nasledujúcom udržiavacom čistení povysáva. Pri použití čistiaceho prostriedku RM 768 s pohlcovačom zápachu (OA) dochádza aj k trvalému odstráneniu zápachu. V prípade záujmu je možné priobjednať ručnú hubicu na čistenie kútov alebo na tepovanie stoličiek a čalúnenia.

 

 

kaercher udrzba kobercov servis hotelierstvo tophoreca

 


Viac informácií na

www.kaercher.sk