Hotel je samostatná planéta plná špecifík: káva k raňajkám je iná ako káva v lobby bare. Hoteloví hostia sú nároční a aj cez kávu hodnotia svoj celkový zážitok z pobytu.

 

EUROSAM II

 

V Eurosam túto situáciu dôverne poznajú. Už viac ako štrnásť rokov spoločnosť pomáha veľkým hotelom i rodinným penziónom zabezpečovať komplexný servis – od dodania kávy a kávovaru, cez školenie zamestnancov, až po servis strojov.

 

EUROSAM VII

Okrem kávy aj čaj a džúsy
Riaditeľ spoločnosti Eurosam Peter Miščí tvrdí, že kávu dodávajú len od tých producentov, ktorí neustále investujú do najmodernejších technológií a rozvoja svojich ľudí. „To sú dôvody, prečo si dlhé roky dokážu udržať chuť na najvyššej úrovni bez výrazných výkyvov. Preto dôverujeme producentom, ako Tchibo, Piacetto či Davidoff, ktorí pripravujú presne vyvážené kávové zmesi.,“ upozorňuje.

„Snažíme sa však, aby klient našiel u nás všetko potrebné na občerstvenie pre lobby bar, room service, či wellness. Spolupracujeme tak so špičkovým dodávateľom sypaného čaju zo Severného Írska a v našej ponuke nechýbajú ani džúsy Rauch či kvalitné sirupy DaVinci,“ dodáva Peter Miščí.

EUROSAM X

Rýchle opravy kávovarov
V oblasti kávy pre hotely a ubytovacie zariadenia Eurosam zabezpečuje komplexný servis. Okrem dodávania kávovarov špičkových výrobcov ako Kees van der Westen, Mahlkönig či LaRhea, sa postará aj o ich servis.

Stroje však neposielajú k výrobcovi, ale využívajú vlastné servisné centrum. O kávovary sa tak starajú vlastní zamestnanci. „Tí pravidelne chodia na školenia priamo do centrál výrobcov kávovarov, s ktorými spolupracujeme. Vďaka tomu dokážeme zariadenia opraviť na mieste, prípadne v našej dielni výrazne rýchlejšie,“ zdôrazňuje Petet Miščí.

EUROSAM IV

Kľúč k úspechu majú vaši ľudia
Častým dôvodom stojacim za zlou chuťou kávy, poškodeným strojom či rozmrzeným zákazníkom je ľudský faktor. Tieto chyby sa snažia odstraňovať v školiacom centre Espresophille Lab, kde učia baristov, ako sa starať o kávovar, ako ho nastaviť či ako pôsobí na ľudí neupravené pracovisko. „Investíciu do rozvoja zamestnancov považujeme za kľúč k úspechu – vo veľkom hoteli i rodinnom penzióne.“

Chcete sa dozvedieť o službách či možnostiach spolupráce viac? Navštívte stránku www.eurosam.sk.

 

EUROSAM VI

eursosam I

 

Text a foto: Eurosam
Viac na: www.eurosam.sk