Slávnostná večera si vyžaduje vyberané stolovanie. Práve preto banket zahŕňa nielen slávnostné oblečenie a správanie podľa etikety, ale aj patričnú obsluhu, vhodný nábytok, banketové sukne a návleky na stoličky.  Stavte na kvalitu spoločnosti Bajex. 

  

Banketové sukne
Možností je pri banketoch, konferenciách či eventoch, na ktorých je zaistený catering, viacero. Banketové, kongresové či svadobné priestory sa neobídu bez banketových sukní. Vybrať si možno z bohatej ponuky stolov, ku ktorým neodmysliteľne patria banketové sukne. Vďaka banketovej sukni sa stôl za pár sekúnd premení na elegantnú tabuľu prispievajúcu k tomu, že priestor ako celok, nadobudne iný, špeciálny charakter.

 

Banketové sukne sú s ohľadom na to, že využívajú mechanizmus suchého zipsu, veľmi jednoduché na používanie. Možno ich nalepiť na prakticky akýkoľvek stôl, po použití ich len stačí zabaliť a pri ďalšej príležitosti opakovane vytiahnuť na svetlo sveta. Sú vyrábané v rôznych dĺžkach podľa požiadaviek. Môžete si vybrať tiež z rôznych typov riasenia – od jemného, a teda menej výrazného, až po úplne husté a omnoho výraznejšie. Aj v tomto prípade platí, že k dispozícii je viacero farebných variantov. Čisto pôsobiace a klasické biele či smotanové na svadbu, živé červené či zlaté na nejakú párty, ale aj noblesné zelené či žlté napríklad na krstiny.

 

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt bajex návleky na stoličky

 

Návleky na stoličky
Ku kráse stola patrí krása stoličky. Ošatiť stoličku znamená dať jej novú tvár, nového ducha. Stačí málo – v podstate len kus látky – a stolička bude pôsobiť ako nová a predĺži sa jej životnosť.  Spoločnosť sa špecializuje na šitie návlekov pre všetky tvary stoličiek. Návleky na stoličky sú k dispozícii v rôznych dĺžkach, farebných aj materiálových prevedeniach. Môžete si zakúpiť už hotové návleky, či už elastické alebo univerzálne, ktoré sa previažu na zadnej strane operadla. Možnou voľbou sú aj návleky šité na mieru. Tie padnú na stoličku ako uliate, hoci treba rátať s tým, že môžu byť o niečo drahšie. Obidve z týchto možností majú svoje výhody. Už hotové návleky sú vyrábané z kvalitných látok jednoduchých na údržbu a s dlhou životnosťou. Ak však máte neštandardný typ stoličiek, nemusia vám celkom sadnúť. Pri návlekoch šitých na mieru je potrebné dodať rozmery a vybrať si látku. Rizikom v tomto prípade je to, že pokiaľ sa rozhodnete onedlho zmeniť stoličky, už sa vám návleky nemusia hodiť. 

 

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt bajex návleky na stoličky

 

Návleky sú vhodné pre každý interiér. Veľkým plusom návlekov spoločnosti Bajex je vysoká kvalita, trvanlivosť, praktickosť, primeraná cena a používanie prírodných materiálov. 

 

 

Text a foto: Bajex

Viac na: www.bajex.sk