Slávnostná večera si vyžaduje vyberané stolovanie, k čomu patrí i vhodný nábytok. Ak hľadáte  správne vybavenie pre vašu spoločnosť, ktoré využijete pri banketoch, konferenciách, eventoch, či cateringu, spoľahnite sa na spoločnosť Bajex.

 

baner-banketová-sála

 

Nábytok podľa vášho gusta
Výber je veľký. Okrúhle, konferenčné, cateringové, či skladacie stoly môžete použiť na každú príležitosť. K nim sú v ponuke konferenčné, banketové i chiavari stoličky. Záleží na type akcie, ktorú plánujete. Na záhradnej párty poslúžia stand by stoly či cateringové. Na spoločenské akcie, na ktorých sa ľudia bavia zväčša posediačky za stolom, sú  vhodné konferenčné či skladacie stoly. Banketové, prípadne konferenčné stoličky budete potrebovať na akcie, kde sa bude sedieť.

 

49380395 780127625684717 2076036927160582144 n

 

Chiavari stoličky - luxus sedenia

Chiavari stoličky patria k tým slávnostnejším kúskom. Účelnými, dekoračnými, elegantnými, a teda reprezentatívnymi prvkami každej svadby sú práve tieto stoličky. Bazírujú na luxusnom a elegantnom prevedení. Hodia sa aj do interiéru, aj do exteriéru. Ich vysoká kvalita zaručuje pohodlné sedenie, aj pre osoby s vyššou váhou. Drevené  sú vhodnejšie do vnútorných priestorov. Plastové alebo hliníkové sa hodia viac do exteriéru, napríklad na letné terasy.

 

Veľký výber z kvality

Výber je naozaj veľký, v ponuke nájdete okrem Chiavari stoličiek i banktetové a konferenčné stoličky, ale aj stoličky do kaviarne, či reštaurácie. Dizajn a pohodlie zo sedenia vylepší vašim zákazníkom celkový dojem o vašej prevádzke a tak sa k vám budú hostia radi vracať. Zaručený komfort a pohodlie pri sedení ocení každý zákazník. Potrebujete zariadiť alebo vylepšiť interiér vašej reštaurácie? Nechajte si poradiť od odborníkov.

 

bajex hotelove vybavenie catering oslavy eventy tophoreca

 

Bohatá je i ponuka stolov, ktoré sa hodia na každú príležitosť.  Určite si máte z čoho vybrať - konferenčné, cateringové, skladacie, okrúhle, či standart by stoly dodajú príjemnú atmosféru v priestore. Pri výbere je dôležitý nielen dizajn, ale aj odolnosť, ľahkosť a praktickosť. To zaručí reprezentatívny a účelný nábytok spoločnosti Bajex. 

 

 

Pohodlie a nádych luxusu, ktorý vás bude reprezentovať v tom najlepšom svetle. Prezrite si ponuku spoločnosti Bajex a doprajte svojej prevádzke a zákazníkom spokojné a pohodlné sedenie. Vybrať si môžete z najrôznejších modelov, farebných a vzorových prevedení.  Nakúpte ešte dnes a určite budete spokojný!

Doprajte svojim hosťom prostredníctvom kvalitných produktov od spoločnosti Bajex nielen zážitok z poskytovaných služieb, ale aj pohodlie, komfort a inšpiráciu.

 

 

Text upravila: Lenka Drgoncová

Foto: Bajex

Viac na: www.bajex.sk                            www.facebook.com/bajex.sk