Uvoľnite ruky svojich zamestnancov pre inú prácu ešte dnes! Naša široká ponuka leštičiek príborov umožní spracovať tisíce kusov príborov za hodinu. Doprajte svojim hosťom hygienickú čistotu a luxusný lesk!

 

Sušičky - leštičky príborov

Sušiace a leštiace stroje Nicom sú vhodné na príbory z nerezu, chróm-niklovej ocele, príbory z alpaky ako aj strieborné príbory. Moderné a výkonné leštičky príborov sú ideálne pre HoReCa prevádzky všetkých veľkostí. Sú navrhnuté tak, aby príbory z nerezovej ocele a striebra usušili, vyleštili a dezinfikovali. Leštiacu náplň tvorí vysoko absorbčný produkt - ekologicky šetrná, pomletá, sterilná kukuričná drť. Granule sú vždy suché vďaka termostatom riadenému topnému prvku. Silné UV žiarenie príbory dezinfikuje. Do leštičky (sušičky) sa vkladajú umyté príbory.

 

candola lesticka produkty duo 1

 

Nespornou výhodou sušičiek Nicom je odstránenie vápenatých škvŕn, konzistentný lesk, odstránenie baktérií vďaka silnej UV lampe, zníženie prevádzkových nákladov na personál, extrémne nízke náklady na napájanie, okamžitá dostupnosť príborov a jednoduchá obsluha.

Vysoká úroveň hygieny zodpovedajúca štandardom HACCP.

Kapacita strojov: 1.500 ks až 11.000 ks príborov za hodinu.

Inovácia – sušiace stroje sú ideálne pre spoločnosti pôsobiace v pohostinstve, pretože sú navrhnuté tak, aby príbor sušili, leštili i dezinfikovali.

Solídnosť – štyridsať rokov skúseností v oblasti navrhovania povrchových úprav umožnili spoločnosti Nicom vyvinúť rad praktických a funkčných riešení, ktoré zaručujú dlhotrvajúce vysoké výkony.

Spoľahlivosť – všetky stroje Nicom zaručujú maximálnu spoľahlivosť, pretože sú úplne v súlade s požiadavkami EÚ a sú vyrábané za použitia najkvalitnejších materiálov a súčiastok.

Hygiena – zavedené technológie a starostlivé prevedenie všetkých prvkov, spolu s okamžitou dostupnosťou všetkých vnútorných častí pre čistenie a údržbu je úplne v súlade s požiadavkami HACCP.

Ergonómia – kvôli optimalizácii miesta a zjednodušenie práce sa príbory vkladajú z boku a sú vypúšťané do špeciálneho vyvýšeného zásobníka na vrchnej strane stroja.

Výhody pre príbory – odstránenie vápnikových škvŕn, celistvý lesk povrchu bez šmúh, odstránenie baktérií vďaka UV lampám, odstránenie stôp prachu vďaka ventilátoru.

Výhody z hľadiska finančných úspor – zníženie prevádzkových nákladov a doby schnutia, extrémne nízka spotreba energie, okamžitá dostupnosť čistých príborov.

Výhody z hľadiska prevádzky - patentovaná kruhová nádrž zaisťuje tichý a hladký priebeh príborov strojom, žiadne uviaznutie alebo škrabance, termostatická sonda pre nastavenie teploty, dlhá životnosť ekologicky šetrných rastlinných granulí.

Dopravník príborov - voliteľné príslušenstvo leštičiek GIRL a BOY.

Dopravník príborov je určený na použitie s leštičkou BOY a leštičkou GIRL. Cieľom je zabezpečenie pravidelnej a rovnomernej dopravy príborov do leštičky a zjednodušiť i urýchliť leštenie oproti ručnému vkladanie obsluhou.

 

candola lesticka vizual

 


Praktická inštalácia - dopravník (nakladač) je možné ľahko a rýchlo inštalovať na sušičky bez kľúčov a náradia: stačí zdvihnúť kryt sušičky, upevniť podporu nakladača na pravej strane prístroja a zatvoriť kryt.

Jednoduché použitie - Obsluha odoberá príbory zo zásobníka umývačky a dáva ich do nakladacej násypky v hornej časti dopravníku. Dopravník príbory rovnomerne rozmiestni a dopraví do sušičky.

 

Prečo investovať do leštičky skla

Dokonalý povrch v priebehu niekoľkých sekúnd. Leštička skla zmení rozvrh pracovnej doby na jeden jednoduchý postup. 100% kefy z mikrovlákna sa prispôsobia všetkým druhom skla. Je to jediný spôsob, vďaka ktorému dôjde k menšiemu množstvu zlomených nožičiek skla, menšiemu množstvu úrazov zamestnancov i ku hygienickej a trvalej čistote kedykoľvek počas dňa. Vaši zamestnanci budú mať viac času na ostatné činnosti!

 

candola lesticka produkty duo

 

Leštičky skla

Aj z tých najlepších umývačiek je potrebné poháre doleštiť. V takom prípade máte na výber buď - vyčleniť jedného zamestnanca z prevádzky, ktorý strávi hodiny a hodiny leštením skla, a zvyčajne je výsledkom niekoľko zlomených, odkrútených nožičiek skla i o človeka menej na ostatnú prácu ... alebo je tu ďalšíe, inovatívne riešenie - sušička / leštička skla.

Sušičky pohárov s piatimi alebo ôsmimi kefami sú ideálne pre schnutie a leštenie všetkých typov pohárikov. Sušiaci systém zaisťuje maximálnu hygienu a dodáva krištáľovo čistý povrch, vrátane odstránenia vodných škvŕn a šmúh. Výkonný teplovzdušný fukár a mäkké rotačné (vymeniteľné) kefy vysuší a vyleští sklo k dokonalosti za pár sekúnd.

 

Výhody: menej personálu, menej rozbitého skla, eliminácia rizika zranenia, vysoká úroveň hygieny zodpovedajúce štandardom HACCP.

 - Jednoduchá na obsluhu

- Určená pre všetky typy pohárov

- Stredová kefa na úzke sklo i flauty na sekt

- Osuší a vyleští 350 pohárov za hodinu

- Pravidelným používaním navracia sklu lesk bez šmúh a vodného kameňa

- Perfektne suší z vonkajšej aj vnútornej strany skla súčasne

- Šetrí fyzickú prácu pri leštení skla

- Eliminuje rozbitie pohárov pri ručnom leštení

- Zaručuje vynikajúci výsledok

 

 

Text a foto: Gastro Holding Candola s.r.o.

Viac na: www.candola.sk