Obchodná platforma merXu vznikla v reakcii na trendy a potreby súčasného trhu. Výrobcom, distribútorom a veľkoobchodníkom ponúka možnosť okamžite začať obchodovať v medzinárodnom meradle. Aktuálne na nej obchodujú desiatky tisíc firiem a za posledný rok sa stala vyhľadávaným miestom pre obchodovanie firiem v mnohých európskych krajinách.

 

merxu bonus

 

Česko a Slovensko patria spolu s Poľskom ku krajinám, kde je platforma najobľúbenejšia. Obľuba portálu a eshopu merXu ako priestoru pre profesionálov si vyžiadala aj zaradenie služieb pre rôzne zamerania firiem. Produkty pre svoje potreby tu nájdu nielen spotrebné a priemyselné spoločnosti, ale aj firmy zo segmentu Horeca. Prehľadnosť členenia a zamerania platformy umožňuje len vďaka niekoľkým kliknutiam nájsť overeného dodávateľa služieb pre vašu firmu.

Pretože táto forma obchodovania nemá konkurenciu a nie je porovnateľná k žiadnej inej známej alternatíve, môže jej používanie u niektorých užívateľov vzbudzovať obavy. Tieto obavy však merXu odráža celou škálou hodnotných bonusov, ktoré sú tu k dispozícii nielen pre nováčikov, ale aj už stabilných používateľovej tejto obchodnej platformy.

 

merxu bonus 3

 

Finančná odmena za odporučenie

Od prvého marca 2022 napríklad začala akcia NA ODPORÚČANIE. V tejto môže odporúčaná strana aj klient, ktorý odporúča, obdržať jednorazový bonus vo výške 500 Eur. Za každý obchod, ktorý odporúčaná firma u odporúčajúceho na merXu zrealizuje namiesto konvenčného obchodovania cez e-mail, alebo po telefóne dostane 35 Eur. Cieľom tejto akcie je naučiť využívanie platformy merXu pre firemné nákupy.

Nielen finančné bonusy

Samozrejme merXu ponúka oveľa viac než len finančné bonusy. Jednoduchosť a prehľadnosť používania umožňuje na jednom mieste nájsť produkty pre podnikanie, zadať dopyt alebo zabezpečiť dodávateľa služieb. Svojou expanziou do Nemecka sa z merXu stala silná medzinárodná spoločnosť s pôsobením po takmer celej Európe. Ďalším bonusom platformy www.merxu.com je jej použitie úplne zadarmo, tak pre registráciu, ako aj vykonávanie transakcií.

MerXu však nie je len o nákupe, ale aj o predaji. Jej použitie je možné prakticky zo strany všetkých firiem. Ak sa firma dnes rozhodne pre expanziu do zahraničia, znamená to veľkú záťaž. Nielen finančnú, ale aj časovú, kedy je potrebné riešiť legislatívne požiadavky v rôznych krajinách, napojenie dopravy, platieb a podobne. Tieto všetky problémy s platformou merXu odpadajú, vrátane jazykových bariér.

 

merxu bonus 2

 

Všetky obchodné transakcie sa uzatvárajú cez merXu, a v tom momente inzerujúca firma nielen ušetrí financie, ale získava aj náskok pred konkurenciou. Medzi ďalšie bonusy, ktorými merXu pomáha firmám v konkurencieschopnosti je doprava zdarma pri každej, aj zahraničnej transakcii.

Predávať a nakupovať cez merXu je veľmi jednoduché. Trhovisko zabezpečuje automatický preklad produktov a služieb do všetkých jazykov. Predajcovia môžu na merXu pridávať katalógy produktov, takže produkty možno vyhľadávať nielen podľa mena, ale aj podľa EAN kódu či iných konkrétnych parametrov. Výrobky je možné nakupovať vo veľkoobchodnom a maloobchodnom množstve, a tiež cez hromadné transakcie alebo prostredníctvom dopytov.

A na záver ešte jedno dôležité upozornenie na akciu pre úplných nováčikov. Do 13. marca 2022 je možné využiť akciu na 40 % z ceny prvého nákupu. O čo ide? Ak do 13. 3. 2022 nakúpite za najmenej 220 Eur, merXu vám vrátite na váš účet 40% z ceny nákupu.

Viac informácií: www.merxu.com/sk