Ak sa spoja špičkové stroje s hi-tech chemickými prípravkami a profesionálnym prístupom, čistenie, upratovanie, či tepovanie sa dostáva na vyšší level.

 

IMG 20191118 164030

 

Profesionálne vyčistia podlahy, do hĺbky vytepujú koberce, sedačky a postele, robia parné čistenie toaliet a kúpeľní, strojom do detailu poupratujú kuchyne a potravinárske priestory, no zvládnu aj postavebné čistenie a upratovanie.

Rýchlo rastúca spoločnosť ProfiCleanTatry z Popradu vyčistí akýkoľvek materiál bez ohľadu na zloženie, vek alebo stupeň opotrebenia. Svoje skúsenosti využívajú pri veľkom upratovaní administratívnych a výrobných priestorov, ale najmä pri dôkladnom upratovaní hotelov a penziónov.

 

 

Hoteloví hostia sú mimoriadne citliví na čistotu izieb. Nevyhnutnosťou sú absolútne čisté priestory, vrátane kobercov a sedačiek, sprchovacích kútov či toaliet.

Majiteľka spoločnosti ProfiCleanTatry Lenka Petruľová tvrdí, že jeho personál pripraví ubytovacie zariadenie tak, aby sa v ňom klienti cítili príjemne a znova sa radi vracali. Pracujú so špičkovými strojmi, ktoré šetria čas, energie a prírodu, ale aj peniaze zákazníkov.

„Vykonávame strojové čistenie kobercov orbitálnými zariadeniami a extraktormi, ktoré používajú až o 70 % percent menej vody a v spojení s kvalitnými čistiacimi prostriedkami, ktoré sú priateľské k životnému prostrediu, výrazne skracujú dobu schnutia. Vďaka našej inovatívnej metóde tepovania je do hodiny všetko suché,“ upozorňuje na rýchlosť prác a dodáva, že krátko po tepovaní môže hotel či penzión ponúkať vyčistenú izbu svojim hosťom.

 72408163 2564450760280580 1576743740595240960 o

Tepovanie prináša dôkladné vyčistenie zanesenej špiny, škvŕn a fľakov na sedačkách a kobercoch. Navyše odstráni prachové častice zo štruktúry čisteného povrchu a aj nežiaduce pachy a roztoče. „Čistenie a tepovanie vykonávame vysokovýkonnými profesionálnými strojmi značiek Powr-Flite, HOS Orbot, Truvox v spojení so špičkovými čistiacimi prostriedkami AmtechUK, Pioneer Eclipse a Chemspec,“ upozorňuje Lenka Petruľová.

Tím z ProfiCleanTatry vydrhne a vyleští aj rôzne druhy podláh a dlažby ako mramor, terazzo, travertín, vápenec, laminátové a vinylové podlahy, parkety, drevené podlahy či linoleum.

„Pri čistení podláh, dlažby a obkladov používame čistiaci systém ORBOT, ktorý generuje tisíce miniatúrnych orbitov kefy, a tým vydrhne všetku nečistotu z povrchov. Predstavte si veľkú rotačnú kefu, ktorá je dostatočne mäkká, aby nepoškriabala podlahy, ale na druhej strane dostatočne účinná na to, aby z pórov a štrbín v podlahách odstránila mastnotu a špinu. V spojení s čistiacimi prostriedkami Pioneer Eclipse sa štetiny kefy zatlačia do týchto pórov a štrbín, čím sa okamžite odstránia nečistoty a špina,“ poukazuje Lenka Petruľová na účinnú technológiu.

 

64651826 2367150503343941 6616190041934790656 o

 

Dodáva, že vo svojom portfóliu čistiacich služieb majú aj parné čistenie a dezinfekciu sprchovacích kútov a toaliet. „Na vyčistenie a dezinfekciu používame čistenie parou, ktorá pomôže zbaviť sa neviditeľných baktérií, roztočov a mikroorganizmov. Toto tradičné umývanie upratovačky s mopom nezmôže.“

Spoločnosť ProfiCleanTatry má vo svojom programe nielen jednorazové, ale aj pravidelné upratovanie a čistenie akýchkoľvek priestorov. „Počas našej kariéry sme toho veľa videli a žiadny materiál, ani druh nečistôt nie je pre nás cudzí! Môžeme preto zaručiť viditeľné čistiace účinky, ktoré budú trvať dlho, a to vďaka profesionálnej impregnácii a kvalite poskytovaných služieb,“ uzatvára Lenka Petruľová.

 

a

 

Text: BK
Foto: ProfiCleanTatry
Viac na: proficleantatry.sk