44763657 2005494126209155 4501263109326897152 n

Už 17 rokov na trhu. 

Nechajte si poradiť od odborníkov. Ak plánujete prerábku, určite si chcete zariadiť celý váš domov, čo najkrajšie a najkvalitnejšie.Hľadáte spoľahlivého a kvalitného dodávateľa? Obráťte sa na spoločnosť New Desing – interiéry, ktorá vám ochotne poradí a spraví z vášho domova krásny priestor.

 

Fotka New Design - Interiéry - nábytok na mieru.

 

Dokonalý dizajn
Moderná, vintage, rustikálna kuchynská linka vo veľkej miere podlieha neustále sa meniacim trendom, ale i vášmu individuálnemu vkusu. Spoločnosť New Design - interiéry s.r.o. vás dokáže okúzliť novými trendami a dokonalým dizajnom, špičkovými technológiami a individuálnymi možnosťami. Treba sa obrátiť na skúseného partnera v zariaďovaní nábytku na mieru.

 

Fotka New Design - Interiéry - nábytok na mieru.

 

Dôležitosť správneho naplánovania

Pri navrhovaní kuchynskej linky by sme mali myslieť na jej praktickosť a funkčnosť. Treba si dávať pozor na problémy, ktoré môžu pri realizácií vzniknúť, ako je stará elektrina a voda. Rozvrhnite si priestor a vyberte si farby miestnosti a podlahovú krytinu. Nezabudnime ani na ergonómiu kuchynskej linky, ktorá je v tomto priestore dôležitá, hlavne pre to, že tu budete tráviť veľa času. Kuchynská linka by mala byť svojou výškou a šírkou prispôsobená telesnej výške užívateľa a jeho fyzickým možnostiam.

 

Fotka New Design - Interiéry - nábytok na mieru.

 

Kuchyňa na mieru
Kuchynské linky a nábytok na mieru sa prispôsobujú už danému priestoru, ktorý máte k dispozícií a ktorý sa nedá vždy meniť. Podľa tvaru miestnosti a jej rozmerov okien a dverí sa rozhoduje, aký typ a model kuchyne by bol najvhodnejší. Základom je myslieť na optimálne usporiadanie jej funkčných zón do trojuholníka, ktorého strany budú v rozmedzí 1, 3 m až 3 m. Z praktického dôvodu je to preto, aby sa klienti veľmi nenabehali a všetko potrebné mali po ruke.

 

Fotka New Design - Interiéry - nábytok na mieru.

 

Poriadia vám
Pri výbere kuchynskej linky a nábytku a jej prispôsobovaní vašim požiadavkám, vám najlepšie poradí odborník, majiteľ pán Chudík Andrej s firmy New Design - interiéry s.r.o. , ktorý je výrobcom nábytku na mieru už od roku 2002. Pre vytvorenie takéhoto návrhu budete potrebovať jednoduchý náčrt miestnosti s jej mierami okien a dverí teda: šírku, výšku a hĺbku. Rozmery sú nevyhnutné pri spracovaní návrhu a predbežnej cenovej kalkulácie. Dizajnér/grafik sa vás počas práce na vašom projekte pýta, kto a ako často bude využívať tento priestor, čo všetko budete potrebovať uskladniť, aké sú vaše požiadavky na vzhľad a materiál.

 

Fotka New Design - Interiéry - nábytok na mieru.

 

3D návrhy
Dizajnéri spoločnosti vám v štúdiu vedia nielen poradiť, ale vytvorením 3D návrhov si dokážete lepšie predstaviť usporiadanie priestoru a následne ho praktickejšie rozvrhnúť v miestnosti. Stačí, ak si prinesiete nákresy už aj hotové osobne, alebo ich jednoducho pošlete mailom. V každom prípade vám spoločnosť New Desing - interiéry ochotne poradí a oboznámi vás s dostupnými možnosťami riešenia v konkrétnej miestnosti.


Prispôsobia vám kuchynské linky, šatníky alebo vstavané skrine na mieru. Okrem toho ponúkajú riešenia celých interiérov. Niekedy sa jedná o celé projekty rodinných domov, objektov a bytov od architektov a dizajnérov. Tieto projekty sa musia dôkladne vypočítať a potrebujú viacej času na ich spracovanie.

 

Fotka New Design - Interiéry - nábytok na mieru.

 

Dôležitosť kvality

Kuchynské linky sú časťou domácnosti, ktorú si zariaďujeme na dlhšie obdobie, preto je kvalita práce veľmi dôležitá. V procese hľadania dodávateľa navštívte jeho internetovú stránku, všímajte si aké materiály používa, prečítajte si referencie od spokojných zákazníkov a prejdite si galériu realizácií. Zistíte tak dôležité informácie o vašom budúcom dodávateľovi nábytku.

Správny výber
Firma New Desing - interiéry sa zameriava na výrobu kvalitných kuchynských liniek a nábytku na mieru, a tým pádom dokážeme zariadiť hocijaký priestor s nábytkom na mieru nielen v kuchynskej časti ale aj v ostatných miestnostiach.

 

Fotka New Design - Interiéry - nábytok na mieru.


O celý vás priestor v domácnosti sa postará slovenský výrobca výrobca kuchynských liniek, vstavaných skríň, šatníkov, obývacích izieb, detských izieb, spální, kúpeľňového a kancelárskeho nábytku New Design – interiéry. Výroba trvá od 2-4-6 týždňov podľa zložitosti zákazky.

 

Text a foto: New Desing - interiéry

Upravila: Lenka Drgoncová 

Viac na: https://newdesign.sk/            www.facebook.com/www.NewDesign.sk