Toľko vody a starostlivosti nikde inde na Liptove nezažijete. Malý penzión môže svojim wellness smelo konkurovať veľkým rezortom. Dáva však hosťom niečo, čo iní nemôžu. Dnes tak cenené súkromie a bezpečnosť.

 

AQUA & WELLNESS RESORT Alžbeta vonkajší bazén

 

AQUA & WELLNESS RESORT Alžbeta má fantastickú polohu uprostred všetkého podstatného, čo čarovný Liptov ponúka pre turistov. Do rodinného penziónu sa však chodí za vodou. Štyri bazény, to sa len tak nevidí. Sú určené len pre hotelových hostí. Dovolenka v Alžbete je tak bezpečný oddych a zábava v každom počasí. No ak by sa niekomu súkromia ešte málilo, resort má dve novučičké chaty pre väčšie rodiny, či partie.

AQUA & WELLNESS RESORT Alžbeta v Demänovej je menšie ubytovacie zariadenie so štrnástimi izbami. Výbornú polohu ocenia milovníci turistiky, cykloturistiky i lyžiari V blízkosti penziónu sa začínajú turistické chodníky a cyklotrasy. Na skok je do lyžiarskeho strediska Jasná i do liptovských aquaparkov.

Ako jediný penzión na Liptove disponuje štyrmi bazénmi a tromi saunami. Okrem vonkajšieho vyhrievaného bazéna so slanou vodou je hosťom celoročne k dispozícii vnútorný thermo bazén a dva relaxačné bazény. Iba ubytovaní hostia môžu nerušene relaxovať v prostredí rozľahlej záhrady. V nej sa deti zabavia na dvoch detských ihriskách a dospelí majú možnosť zacvičiť si na vonkajších fitness strojoch,

 

AQUA & WELLNESS RESORT Alžbeta vnútorný bazén

 

Penzión Alžbeta ponúka ubytovanie hotelového typu v komfortne zariadených izbách a apartmánoch, ktoré svojim vybavením uspokoja aj náročnejších hostí. Samozrejmosťou je wi-fi internetové pripojenie v celom objekte, bezplatné parkovisko chránené bezpečnostným kamerovým systémom, ako aj detské postieľky, či stoličky. Je vhodný ako pre rodiny s deťmi, tak aj pre rôzne firemné akcie, školenia, teambuildingy.

 

AQUA & WELLNESS RESORT Alžbeta izba

AQUA & WELLNESS RESORT Alžbeta reštauráciaPre tých, ktorí chcú byť v kontakte s prírodou a uprednostňujú súkromie, sú od júla k dispozícii dve úplne nové chaty v Demänovskej doline. Každá má osem lôžok, dve kúpeľne a plne vybavenú kuchyňu. Grilovačka na letnej terase, či prašťanie dreva v krbovej peci, je dnes presne to, po čom ľudia túžia. A samozrejme, aj tu je wifi a tak zostanete spojení so svetom.

Blízko chatiek sa nachádza zastávka skibusu. Popri nich vedie cyklochodník ku Demänovskej jaskyni. Iba 150 metrov od chát majú deti veľké detské ihrisko. Blízko je stredisko Žiarce, ktoré v zime prevádzkuje lyžiarsky vlek a v letnom období bobovú dráhu.

Z chatky sa kedykoľvek môžete vybrať zadarmo si užiť bazény a wellness do asi tri kilometre vzdialeného resortu Alžbeta.Tam majú "chatári" možnosť zabezpečiť si stravovanie. Raňajky i večere podávajú formou bohatých bufetovych stolov. 

 

AQUA & WELLNESS RESORT Alžbeta_chaty_I

AQUA & WELLNESS RESORT Alžbeta Chaty_noc

AQUA & WELLNESS RESORT Alžbeta_chata_interiér

AQUA & WELLNESS RESORT Alžbeta_chata_interiér_II

Text: BK
Foto: AQUA & WELLNESS RESORT Alžbeta
Viac na: www.penzion-alzbeta.sk