Takto vyzerá dokonalý relax. Užívate si absolútny pokoj a ticho slovenských veľhôr. Kam oko dovidí, črtá sa panenská príroda a výhľady na štíty Belianskych Tatier. Jeden resort s možnosťou viacerých štýlov ubytovania, ktoré naplnia Vaše očakávania.

 

Mountain resort Ždiar celkový pohľad

 

Mountain resort situovaný v podtatranskej obci Ždiar, je zasadený ako perla do panenskej prírody Belianskych Tatier. Resort ponúka viac možností ubytovania, súkromie a nerušenú dovolenku.

Veľká rodina alebo partia priateľov si pobyt môže užiť v luxusných CHALETOCH, ktoré inšpirujú závanom alpského štýlu, dreva a pohodlia. Priateľský PENZIÓN RIVER ponúka elegantné ubytovanie s prvkami drevenice a výnimočnú reštauráciu s medveďmi. APARTMÁNOVÝ DOM je vynikajúcou voľbou pre zamilované páry, ktoré ocenia intimitu, jedinečne zariadený interiér a prírodu vôkol. Baby friendly PENZIÓN WINTER & SUMMER je obľúbený najmä rodinkami pretože disponuje veľkým vonkajším ihriskom, trampolínou pre najmenších. Komfortné ubytovanie a polpenzia podávaná bufetovou ponukou jedál zaručí hosťom príjemný pobyt s možnosťou ľahkej turistiky v Belianskych aj Vysokých Tatrách.

Súčasťou areálu Mountain resort Ždiar je design reštaurácia penziónu RIVER. Hostia si môžu pochutnať na raňajkách a večeri, ktorá sa podáva formou bufetovej ponuky. Architektonické riešenie baru a reštaurácie zdôrarňuje priateľská atmosféra, ktorá zaručí príjemné posedenie pri káve Lamborgini či pohári dobrého vína. Vonkajšia terasa s výhľadom na tatranské končiare, zurčiaci potok vytvoria pre každého návštevníka očarujúci chvíľu.

 

River reštaurácia Mountain resort Ždiar

 

Luxusné Chalets Mountain resort

Chaty Mountain resort sú luxusne zariadené pre náročných klientov, ktorí oceňujú kvalitu, súkromie a príjemné prostredie. Tieto dvojpodlažné chaty s rozlohou 195 metrov štvorcových sú vhodné pre 4 dospelé osoby a 4 deti. Každá chata má k dispozícii dve parkovacie miesta priamo pri chate. Hlavnou dominantou chát Mountain resort je samostatná fínska sauna a otvorená jacuzzi, z ktorej budete môcť pozorovať tatranskú hviezdnu oblohu i štíty Belianskych Tatier. Na drevenej terase sa nachádza vonkajšia vírivá vaňa pre 6 osôb.

 

CHALET obývačka Mountain resort Ždiar

jacuzzi CHALET  Mountain resort Ždiar

 

Mountain resort Apartments

Apartmánový dom Mountain resort je komplex apartmánov situovaný v tichom prostredí obce Ždiar, ďaleko od hlučnej komunikácie. V celom areáli je množstvo zelene, ktorá vytvára dokonalé miesto pre oddych. Designové apartmány disponujú kompletne vybavenou kuchynkou na vlastnú prípravu jedál, terasu s posedením a výhľadom na Belianske Tatry. Štýlový bar s reštauráciou nájdu hostia v penzióne River, ktorý sa nachádza v tesnej blízkosti apartmánov. Hosťom môže spríjemniť dovolenku aj objednanie raňajok a večerí, ktorá sa podávajú formou bufetovej ponuky. 

 

Apartmany spálňa Mountain resort Ždiar

apartmany obývačka Mountain resort Ždiar

 

Mountain resort River

Štýlovo zariadený Boutique penzión Mountain resort River sa nachádza v tichom prostredí v blízkosti potoka s exkluzívnym výhľadom na Belianske Tatry. V novozrekonštruovanej budove z minulého storočia sa spája tradičná architektúra s moderným a elegantným interiérom. Hosťom, ktorí chcú sebe alebo svojej rodine dopriať väčšie pohodlie, sú v penzióne k dispozícii dva mezonetové apartmány. Privátne wellness s vírivou jaccuzzi ponúka príjemné okamihy vo dvojici s pohárom šumivého vína.

 


River zima zadná terasa Mountain resort Ždiar

 

Winter & Summer resort

Penzión Winter & Summer je ideálne miesto pre rodiny s deťmi. Priestranné vonkajšie ihrisko a detský kútik ocenia najmenší, dospelí uvítajú vonkajšiu terasu s posedením. Komfortné ubytovanie doplnené možnosťou stravovania formou bufetovej polpenzie, pokojná lokalita a súkromie je najlepšia voľba pre dovolenku v Belianskych Tatrách. Fínska sauna a vírivý kúpeľ v jacuzzi ponúka dokonalý oddych pre tých, ktorí si dopriali výlety alebo cykloturistiku v tejto panenskej prírode.

 

 

Penzión Winter Summer Mountain resort Ždiar

 

Tipy na výlety

1. Chodník korunami stromov

2. BACHLEDKA SKI - SUN - Bachledova dolina (3,5 km od penziónu)

3. Cyklistický chodík

4. Tatranská Kotlina - Belianska jaskyňa je otvorená celoročne.

5. Monkova dolina - Strednica

6. Splav plťami

7. Ždiarske múzeum

8. Lovecký zámoček Hohenlohe - Tatranská Javorina (10 km od penziónu)

9. Tatranská Lomnica (10 minút autom od Ždiaru)
GALÉRIA Dobrá Hračka
Múzeum TANAP a Botanická záhrada

10. Starý Smokovec - (25 minút autom odŽdiaru)
Tricklandia

11. Vysoké Tatry - Tatranská Lomnica - Starý Smokovec - Štrbské Pleso

 

Ždiarsky dom 3

 

Text: BK

Foto: Mountain resort Ždiar

Viac na: mrz.sk