Je najväčším apartmánovým komplexom v celej tatranskej oblasti. Tatragolf mountain resort sa nachádza v blízkosti Vysokých Tatier. Na dosah sú atraktívne turistické trasy, lyžiarske svahy, akvaparky i nákupné možností. Ideálne miesto pre dovolenku s deťmi.

 

hl.fotka

 

Tu sa môžete kochať jedinečnými pohľadmi na panorámu Vysokých Tatier, zabávať, aktívne športovať, i relaxovať. Z rezortu apartmánov Tatragolf mountain resort v podtatranskej obci Veľká Lomnica je na skok do Vysokých Tatier, ale v tesnej blízkosti moderného ubytovacieho zariadenia je aj niekoľko aquaparkov, jaskýň, historických miest, ale aj známe 27 jamkové golfové ihrisko Black stork.

V apartmánoch Tatragolf mountain resortu sa naraz môže ubytovať až 900 osôb, čo z komplexu robí najväčšie zariadenie v Tatrách. V jedno, dvoj, či trojizbových apartmánoch si pobyt pohodlne vychutnajú aj rodiny s deťmi, či partie kamarátov.

Apartmány sú riešené formou štúdia, ktorého súčasťou je manželská posteľ, jedálenský stôl, LCD televízor, rozkladacie kreslo a skriňa. Nechýba kompletne vybavená kuchynka, kúpeľňa a balkón alebo terasa. V priestranných dvoj a trojizbových apartmánoch je navyše k dispozícii pohovka v obývacej izbe.

 

P1400130 1

P1400173 5

 

Ak pri svojom pobyte uprednostníte vlastnú varenú stravu, v kuchynke budete mať k dispozícii chladničku, mikrovlnú rúru, varnú dosku, rýchlovarnú kanvicu, ale aj potreby na varenie a stolovanie.

Tatragolf mountain resort je skvelé miesto pre rodinný výlet. Deti určite otestujú ihrisko, či spoznajú svet domácich zvierat v minifarme. Rodičia si môžu vychutnávať oddych a o ich ratolesti sa zatiaľ postarajú animátori. Kreatívne dielničky, diskotéky, kvízy, detské párty, večerné pátranie po pokladoch – jednoducho, deti sa tu nebudú nudiť a zažijú veľa dobrodružstiev v tematických programoch.

 

P1400360 2

P1400335 1

Vidiecku atmosféru si hostia môžu vychutnať v reštaurácii Tatrababka. Raňajky ponúkajú formou bufetových stolov s veľkou rôznorodosťou čerstvých potravín. Večere sú podávané vo forme štvorchodového menu, podľa výberu hostí. V ústrety tu vyjdú aj vegetariánom, vegánom, či celiatikom.

Pre návštevníkov, ktorí si chcú vychutnať absolútne súkromie vo vírivke s výhľadom na tatranské končiare, či fínsku saunu, alebo niekoľko druhov masáží, je v rezorte k dispozícii súkromné wellness centrum. Od jari až do jesene je samozrejmosťou aj prenájom kvalitných turistických bicyklov.

 

DSC5079

 

Na rozdiel od iných tatranských stredísk nemajú hostia ubytovaní v horskom rezorte vo Veľkej Lomnici problém so zaparkovaním svojich vozidiel. Parkuje sa tu bez problémov a zadarmo. Hostia tiež nemusia riešiť prepravu vlastným autom, ak sa vyberú do tatranských stredísk a strácať čas hľadaním miesta na preplnených parkoviskách. Na svah, či výlet tu hostí odvezú priamo z areálu rezortu.

 

P1400184 6

P1400249 16 P1400290 20

 

Text: BK
Foto: Tatragolf mountain resort
Viac na: www.tatragolf.sk