Štýlový drevený hotel, slovenská kuchyňa, čarokrásny Liptov a návrat k tradíciám na jednom mieste. Hotel Strachanovka v Jánskej doline je jednoducho extrakt všetkého Slovenského.

 

DJI 0251

 

Malebná Jánska dolina presiaknutá termálnymi prameňmi, množstvo špičkových lyžiarskych stredísk s vynikajúcimi zjazdovkami, nádherné doliny a končiare hôr, najznámejšie aquaparky, jedinečné jaskyne a množstvo atrakcií. Uprostred všetkých týchto turistických lákadiel Liptova je situovaný Hotel *** Strachanovka - Jánska koliba.

Najväčšia koliba na Liptove odkazuje na jedinečnú tradíciu, ktorú má Slovensko v architektúre i v gastronómii. Štýlové ubytovanie v Strachanovke s výhľadom na hory očarujúce v každom ročnom období tvorí 24 izieb s celkovou kapacitou sedemdesiat miest.

 

IMG 4378

 

Izby pripomínajú svojou útulnosťou atmosféru druhého domova a to priamo v horách. Bez pochyby spĺňajú všetky požiadavky komfortného bývania. Nechajte sa očariť pôvodnou zrubovou architektúrou. Prírodné farby a materiály sú skĺbené s moderným zariadením. Dopriať si môžete zaslúžený oddych v apartmáne s privátnou hydromasážnou vaňou s veľkolepým výhľadom na hory.

Pre rodiny s deťmi sú v ponuke rodinné izby i rodinné apartmány s balkónom. Detský kútik s množstvom hračiek ocenia malé aj väčšie deti. V lete sa vyskáču na trampolíne alebo si môžu stavať hrady z piesku na vonkajšom detskom ihrisku. Hotel zabezpečuje aj tvorivé dielne, animácie a babysitting s profesionálnymi opatrovateľkami.

V tradičnej reštaurácii vás obslúžia v krojoch. Na jedlách pripravovaných zo slovenských surovín si prídu na svoje aj tí najväčší labužníci. Tradičné pečené kolená, rebrá, bryndzové halušky, strapačky či pstruh pripravený na grile, ale aj jedlá pripravené pre detský jazýček. Počas letných dní si môžete svoje jedlo vychutnať na slnkom zaliatej terase.

 

 MG 2344

 

Po lyžovačke alebo turistike nie je nič lepšie ako regenerácia a relax vo wellness centre Rusnácka baňa. Pripravená je suchá i parná bylinková sauna s blahodarnými účinkami na zdravie, vírivá vaňa i kneippov kúpeľ. Hostia si môžu zarezervovať privátny wellness s romantickou večerou a zažiť tak po skvelej masáži pohodou vo vírivke pod holým nebom.

 

9.7.2019 0010

 

Hotel Strachanovka poskytuje možnosť organizovania kongresov, školení, firemných stretnutí, teambuildingov, eventov a kompletných cateringov. Novo zrekonštruovaná kongresová miestnosť s kapacitou 70 miest je vybavená najmodernejšou technikou. Lákavé sú konferencie či školenia v prekrásnom prostredí Nízkych Tatier s najvýhodnejším kongresovým balíkom s ubytovaním, stravovaním a školiacou miestnosťou, neobmedzeným wellness, coffee breakom a dokonca teambuildingovými aktivitami. Ideálne prepojenie práce s relaxom.

 

IMG 5572

 

Hotelový personál pomôže aj pri organizovaní rodinnej oslavy alebo svadby. V priestoroch reštaurácie sa zabaví až sto hostí. Svadobný obrad je dokonca možné uskutočniť v hotelovej zimnej záhrade.

 

IMG 5527

 

Vyberte si z pobytových balíkov a venujte svojim blízkym nezabudnuteľný originálny darček – pobyt v srdci Liptova v hoteli Strachanovka - Jánska koliba.

Rezervácie pobytu na telefónnom čísle +421 907 465 567, alebo na e-mailovej adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Ešte na sklonku tohto roka by mal sieť hotelov rozšíriť nový hotel v Jasnej Family Strachan***. Bude situovaný priamo na lyžiarskom svahu, poskytne wellness a aj on bude príjemným miestom pre firemné eventy, teambuilding a ďalšie spoločenské akcie. 

 

 MG 0092

 

Text: BK
Foto: Hotel Strachanovka - Jánska koliba
Viac na: www.strachanovka.sk