Štýlové ubytovanie v luxusných apartmánoch, v ktorých si hostia naplno vychutnajú krásu Vysokých Tatier a dokonale zrelaxujú.

 

 L2 2257 Edit


Výhľady na podtatranskú kotlinu a mesto Starý Smokovec, či pohľad na blízke lesy a vždy inšpirujúce Vysoké Tatry priamo z hotelového balkóna. V najstaršej tatranskej osade, priamo pri stanici pozemnej lanovky na Hrebienok, ponúka komfortné ubytovanie apartmánový hotel Hrebienok Resort.

Apartmánové ubytovacie zariadenie poskytuje ubytovanie a služby v dvoch budovách. V hoteli s recepciou a dependance ležiacej v tesnej blízkosti hotela. Architektonicky pôsobivé zariadenie ešte dýcha novotou, veď postavené bolo v rokoch 2016 a 2019.

 

 L2 2120 Edit

 

Izby sú veľkoryso priestorovo riešené v luxusnom štýle, všetky majú WC s kúpeľňou a kompletne vybavenú kuchyňu. Väčšina izieb poskytuje hosťom priestorný balkón alebo terasu so záhradným nábytkom. Hoteloví hostia si auto pohodlne odparkujú v podzemnej garáži, odkiaľ sa ku všetkým izbám dostanú výťahmi.

Novinkou je štýlové wellness centrum a vonkajší relaxačný bazén, ktoré budú mať ubytovaní hostia k dispozícii od októbra. Po túre, či lyžovačke dobre padne relax vo fínskej saune, infra saune, parnej bylinkovej saune alebo vírivej vani.

 

obývačka velka

 

nova

 

Prízemnú časť apartmánového hotela Hrebienok Resort tvoria obchody a reštaurácie. Po ruke je hneď niekoľko reštaurácií, ale aj kaviareň a piváreň. Svoje si tu nájde každý. Či už dávate prednosť tradičnej slovenskej kuchyni, máte chuť na kvalitnú kávu, alebo sa radi necháte zlákať na vynikajúce palacinky. To ale nie je všetko. Ak ste milovníci dobrého piva, v komplexe sa nachádza aj piváreň, kde čapujú hneď niekoľko druhov penivého zlatého moku.

Hostia si môžu objednať k pobytu raňajky alebo polpenziu. Jedlo sa podáva v reštaurácii Soul v budove Dependance a v reštaurácii Slowenska, ktorá je priamo v hlavnej hotelovej budove.

 

 L2 2436 Edit

 

Apartmánový hotel Hrebienok Resort je ideálnym východiskovým bodom pre túry v úchvatných Tatrách, ale aj na spoznávane slovenských veľhôr a ich okolia zo sedadla bicykla. V blízkosti hotela je tiež niekoľko vlekov a lyžiarskych stredísk. V zime si môžete prenajať úschovnú skrinku na lyže, v lete si môžete odložiť bicykel v úschovni bicyklov.
V záhradnej terase s výhľadom do podtatranskej kotliny naberiete nové sily a voľný čas si môžete spestriť aj vo foyer hotela.

 

 L2 1941 Edit

 

Text: BK
Foto: Hrebienok Resort
Viac na: hrebienok-resort.sk