Chcete si dopriať parádny wellness, či rozmaznávať sa v kúpeľoch? Alebo si pobyt spestriť cvičením jogy? V rezorte Thermal Šírava Spa na dosah Slovenského mora si nielen oddýchnete, ale v okolí môžete spoznať atraktívny Zemplín.

 

IMG 7118

 

Štvorhviezdičkový hotel Thermal Šírava sa špecializuje na hostí, ktorí si prišli oddýchnuť, dopriať svojmu telu wellness a posilniť zdravie. Pre návštevníkov, ktorí chcú na brehu Zemplínskej Šíravy zažiť čo najviac, pripravil hotel pobytové balíčky.

 

A HOT 2

 

V rámci SPA DAY môžu hoteloví hostia zažiť v priebehu dvoch dní pestrú škálu vodných atrakcií a procedúr. Hostia získajú k pobytu neobmedzený celodenný vstup do Thermalparku a Vodného sveta s relaxačnými bazénmi. Bez obmedzenia je počas jedného dňa vstup do Wellness 18+, Kneippov kúpeľ i Kneippov suchý chodník. Na výber sú štyri druhy sáun a saunové ceremoniály.

 

F WEL 7

 

Kto si chce dopriať ešte viac, pre toho je určený pobytový balíček WELLNESS POBYT. Dvere do Thermalparku a do Wellness 18+ majú hostia bez obmedzení otvorené podľa počtu prenocovaní. Balíček zahŕňa aj peeling v parnej saune pre dve osoby a k tomu servírovanú večeru alebo večeru formou bufetu.

Pre tých, ktorí podľahli joge, môžu v rámci balíčka na tri noci WELLNESS POBYT S JOGOU dostať ešte niečo navyše. Dvakrát denne cvičenie jogy s meditáciou. V ponuke sú aj wellness pobyty pre rodiny s deťmi. Na všetky balíčky je možné využiť príspevok od zamestnávateľa.

 

F WEL 92

 

Počas letných prázdnin organizuje Thermal Šírava SPA RESORT pre svojich hostí „Špacirky po okolici“. Výlety do nedotknutej prírody, plavba loďou, spoznávanie sakrálnych pamiatok, či ochutnávka miestneho vína. To všetko ponúka Zemplín. Bohatý animačný program zahŕňa každý deň výlet na Morské oko. Peši, na bicykli, alebo na kolobežke môžu hostia spoznať perlu Vihorlatského pohoria. Prírodné jazero plné rýb, ktoré doslova zobú z ruky.

Úchvatný pohľad ponúka zatopený kameňolom pri Beňatine s tyrkysovou vodou, ktorú rekreanti volajú malé Chorvátsko pre svoju podobu s Plitvickými jazerami.

 

F BAZ 3

 

Zážitkom je výlet k hradu nad Vinným, ktorý sa týči v nadmorskej výške 325 metrov nad morom už od štrnásteho storočia. Obľube sa teší turistika do nedotknutej prírody Vihorlatského pralesa, ktorý je pre svoju unikátnosť zapísaný v zozname Svetového prírodného dedičstva UNESCO, alebo autobusový výlet na schengenskú hranicu s návštevou ďalšej pamiatky chránenej UNESCOM - dreveného chrámu v Ruskej Bystrej.

 

EXT BAZ4

 

Text: BK
Foto: Thermal Šírava Spa rezort
Viac na: www.thermalsirava.sk