Hotel Diery*** vám ponúka ubytovanie v malebnej dedinke Terchová a to v lokalite, ktorá je považovaná za najlepší východiskový bod pre turistickú trasu, cez skalný kaňon Janošíkové diery, ponúkajúci neopakovateľnú atmosféru.

 

387177 352579788100916 1521213628 n

 

Ubytovanie 

Ubytovanie ponúkame v kompletne zrenovovaných izbách, pričom každá izba je štandardne vybavená novým dizajnovým nábytkom, špeciálne navrhnutý pre náš hotel ( Ašot Haas ), s LCD TV, sociálnym zariadením s vaňou, sprchou a WC. Väčšina izieb má balkón ( izby SUPERIOR ) alebo terasu ( izby STANDARD ) s výhľadom na rozmanitú prírodu. Domáce zvieratká sú u nás vítané, hlavne vďaka pozitívnemu vzťahu majiteľov ku domácim miláčikom. Hotel ponúka ubytovanie v izbách STANDARD a SUPERIOR a v troch apartmánoch.

 

Hotel Diery Izba Superior 1

 

Wellness
Hotel ponúka nové wellness centrum ( 3 x sauna, 2 x vírivka, relax zóna, masáže ), ktoré sa stalo obľúbenou súčasťou letnej i zimnej dovolenky.

 

Hotel Diery wellness 4

 

 Terchovská Koliba

Reštaurácia Terchovská Koliba, je priamou súčasťou hotela a je vychýrenou reštauráciou v Terchovej. Naša poctivá domáca kuchyňa je založená na čerstvých surovinách a tradičnej príprave podľa starých receptov. Súčasťou Koliby je veľký detský kútik, ako aj vonkajšie detské ihrisko. Okrem reštaurácie na prízemí, hotel disponuje i reštauráciou na poschodí, ktorá slúži hosťom ako spoločenská miestnosť s hrami pre deti i dospelých, keďže hotel sa zameriava hlavne na rodinné pobyty s deťmi.

 

 Hotel Diery Koliba 1


Navštíviť môžete aj štýlový hostinec Besiedka - tradičnú kolibovú krčmu s terasou, čapovanými nápojmi a točenou zmrzlinou, vhodnú i pre uzavretú spoločnosť s kapacitou do 40 osôb.

 

Voľný čas
Nachádzame sa na úpätí Národného parku Malá Fatra, ktorý poskytuje vynikajúce podmienky pre oddych, turistiku či zábavu. Je tu tiež množstvo krásnych cyklotrás. Využite svoj príspevok na rekreáciu od zamestnávateľa a príďte si v lete vychutnať scenériu Vrátnej doliny z hrebeňa Malej Fatry, preliezť rebríky v Jánošíkových Dierach, vyliezť na Veľký Kriváň či Malý a Veľký Rozsutec. Môžete si vychutnať atmosféru terchovského folklóru, navštíviť rodisko Juraja Jánošíka, či len tak sa poprechádzať v nádhernom prostredí.

 

  

Teší sa na vás Hotel Diery. 

 

 

Text a foto: Hotel Diery

Viac na:  www.hotel-diery.sk                          fb: Hotel Diery