Ak túžite stráviť zimu na čerstvom vzduchu a upravených svahoch, ideálna voľba je Hotel Partizán****. Práve tu v SKI centre Mýto pod Ďumbierom sa môžete príjemne unaviť na lyžiach a svoju chýbajúcu energiu potom načerpať v Nature Wellness Center. Aj o vaše deti budete postarané, animátori hotela dokážu vašim najmenším vytvoriť úsmev na tváričkách.

 

IMG 2884

 

HOTEL V LESE

Nie je nič príjemnejšie, ako oddýchnuť si po dni plnom aktivít v pohodlí komfortnej izby. Budete nadšení tematickými izbami a mezonetmi s krbom. Príjemné teplé tóny, drevo, výhľady, praskajúci krb, krása v detailoch, práve tu sa budete cítiť výnimočne.

 

IMG 5344

 

JEDNO Z NAJKRAJŠÍCH WELLNESS NA SLOVENSKU

Nechajte sa uniesť štýlovými priestormi NATURE WELLNESS CENTER s vírivkami, výhľadmi do prírody, prehrejte telo vo Vital & Sauna svete. Chcete viac? Wellness hotela Partizán splní Vaše spa & balneo sny v SLNEČNOM SPA. Relax môžete zavŕšit šálkou bylinkového čaju.

 

IMG 1583

 

AKTÍVNY ODDYCH

Športovci si prídu na svoje -  fitness, squash, bowling, biliard, alebo jazda na koni, aktivít je naozaj veľa. V okolí hotela nájdete 4 lyžiarske strediská, SKI Mýto pod Ďumbierom, SKI Tále a najmodernejšie lyžiarske stredisko na Slovensku -  Chopok juh a sever.   Pre rodiny s deťmi odporúčame lyžovačku v Nízkych Tatrách v  Ski  centre Mýto pod Ďumbierom, ktorý spĺňa svojimi parametrami všetky predpoklady pre kvalitnú lyžovačku nielen pre náročných, aktívnych lyžiarov, ale aj menej zdatných a začiatočníkov. Využiť môžete aj hotelový skibus. Pripravené sú i lyžiarske školy a animácie priamo na svahu. Nadšenci bežeckého lyžovania môžu využiť viac ako 20 km tratí.

 

kamera 1

 

GASTRONOMICKÉ NEBO

Po lyžovačke si doprajte lahodné špeciality v jednej z špičkových reštaurácií, v štýlovej Panorama Restaurant , alebo v slovenskej reštaurácii Tálska Bašta. Poteší vás 100% kvalita jedál, príjemná obsluha a tematické večere.

 

IMG 3385sl

 

ZÁŽITKY PRE MALÝCH AJ VEĽKÝCH

Ak chcete dopriať svojim deťom nezabudnuteľné prázdniny, strávte dovolenku wellness & ski v hoteli Partizán.

Plánujete zimný teambuilding? Hotel pre vás pripravil firemnú lyžovačku na mierku. Kompletný kalendár zážitkov nájdete na www.partizan.sk v sekcii BLOG, alebo na facebooku Hotel Partizán ****.

 

IMG 5397

 

 

 

Text a foto: Hotel Partizán

Viac na: www.partizan.sk