Pension & restaurant FORMULA je exkluzívne miesto, ktoré ponúka ubytovanie a stravovanie so záhradou, detským ihriskom a letnými terasami v tichom prostredí v širšom centre Trenčína.

 

dvor 2

 

Už viac ako 15 rokov svojim návštevníkom poskytuje komfortné služby na relax, rodinné stretnutia, priateľské posedenia aj biznis. Minulý rok prešiel penzión aj reštaurácia prestavbou a modernizáciou interiéru aj exteriéru.

 

terasa

 

Chutná kuchyňa

Reštaurácia ponúka jedlá medzinárodnej kuchyne. Každý deň pripravia kuchári denné menu pozostávajúce z piatich hlavných jedál, dvoch špeciálov a troch polievok. Vo Formule naservírujú aj víkendové menu. Okrem toho ponúkajú menu à la carte.

 

jedlo 1

jedlo 2

 

Návštevníci majú možnosť využiť priestory reštaurácie (60 hostí), dvoch terás (80 + 38 hostí), uzavretého salóniku (20 hostí) a kaviarne (18 hostí). V záhrade môžu hostia využiť príslušenstvo na grilovanie a na usporadúvanie záhradných slávností pod otvoreným nebom.

 otvorená terasa

 

Ponuka priestorov na prenájom

Priestory penziónu, reštaurácie a ostatných priestorov sú ideálnym miestom na organizovanie rodinných stretnutí ako sú svadby, oslavy jubileí, krsty, detské párty, stretávky, kary a iné. Príjemný vynovený interiér ponúka možnosti na organizovanie biznis stretnutí, firemných večierkov, konferencií, školení a iných podujatí. Hostia majú k dispozícii bezplatné pripojenie na internet (WiFi) a veľkoplošné obrazovky.

 

formula deťom 1

 

Komfortné ubytovanie

Penzión poskytuje pohodlné ubytovanie v šiestich dvoj a trojlôžkových izbách a dvoch apartmánoch. Všetky izby sú vybavené kúpeľňou s WC, televízorom, telefónom a pracovným
stolom. V cene ubytovania sú zahrnuté raňajky a bezplatné parkovanie pred penziónom.

 

izby 2

izby 3

 

Ihrisko a záhrada

Na veľkom ihrisku nájdete atrakcie pre deti, pieskovisko, trampolíny, preliezkové zostavy, lavičky na posedenie a pretekársku motokárovú dráhu s rôznymi elektrickými autíčkami. Hostia s malými deťmi tu nájdu bezpečný priestor na hru a relax pri obede, počas rodinných osláv alebo pri posedeniach s priateľmi.

 

dvor 1

terasa večer

 

 

Okolie:

1 km výjazd na diaľnicu
20 m zastávka MHD
1 km lesopark Brezina
1,5 km vlakové a autobusové spojenie
1,5 km historické centrum Trenčína
1,5 km futbalový a hokejový štadión
2 km Trenčiansky hrad
2 km mestské kúpalisko, rekreačná zóna Ostrov
2 km letisko Trenčín (festival Pohoda)

 

penzionformula logo vars page 0005

 

Text a foto: Pension & restaurant FORMULA
viac na: www.penzionformula.sk