Plánujete ubytovanie v srdci Liptova? PENZIÓN RAVENCE *** je tou správnou voľbou.  Útulný penzión rodinného typu sa nachádza na začiatku obce Liptovský Trnovec  v malebnom kraji Liptova.

 

qwedws

 

Príjemné ubytovanie
Ubytovanie je možné v dvojposteľových izbách, dvojúrovňových Suitách alebo v apartmánoch. Všetky typy izieb majú možnosť dodatočného prístelku. Penzión má k dispozícii 45 lôžok. Všetky izby sú vybavené samostatnou kúpeľňou s toaletou, TV, satelitom a pripojením na bezplatný internet.

 

tžrzh

 

Reštaurácia a chutná kuchyňa  

V poriadnom penzióne nesmie chýbať kvalitná a voňavá kuchyňa. Jedlo v penzióne je vždy pripravené z čerstvých surovín. Určite si pochutí aj skúsený gurmán. Stravovanie je zabezpečené formou a la carte menu, polpenzie alebo plnej penzie. Na raňajky máte na výber, sú pripravované formou bufetových stolov, ktoré sú v cene ubytovania. Reštaurácia  poskytuje aj možnosť organizovania menších kongresov, školení, firemných stretnutí, eventov, rodinných osláv a svadieb.

 

bnj

 

Letná terasa a lobby bar

Počas letných mesiacov si môžete oddýchnuť na otvorenej terase, kde si môžete vychutnať kvalitnú kávu či jedlo a mať tak aj pod dohľadom svoje ratolesti hrajúce sa na detskom ihrisku patriacemu penziónu. Penzión je vybavený taktiež  lobby barom. 

Štýlová kaviareň

Na prízemí  sa nachádza štýlová kaviareň s pohodlným sedením a  krbom.  I tu si môže vychutnať  vynikajúcu kávu, či drink.

 

gfhntfg

 

Ideálna poloha

V okolí sa nachádza mnoho zaujímavostí. Oddýchnuť si môžete v aquaparku Tatralandia, či Bešeňová, získať zdravie v   kúpeľoch Lúčky,  navštíviť ZOO kontakt, Dom hore nohami, spraviť si výlet na Vlkolínec, Hrad Likavka, Lúčanský vodopád, Termálny prameň Kalameny, či túru na Chopok 2.024 m.n.m,  alebo Kriváň 2495 m.n.m.. Pobyt môžete príjemne stráviť pobyt v Demänovskej jaskyni Slobody, Demänovskej Ľadovej jaskyni , či v Stanošovskej  jaskyni Liptovský Ján. 

Liptovská Mara

Penzión Ravence *** je vzdialený len pár minút chôdze od Liptovskej Mary. Voda v tejto umelo vybudovanej priehrade má dobrú kvalitu a je ideálna na kúpenie,  vodné športy alebo lov rýb. 

 

edfteťwg

 

Dostatok parkovania 

Parkovanie sa nachádza v bezprostrednej blízkosti penziónu, je bezplatné a nepretržite monitorované.

 

Príďte,  zrelaxujete a oddýchnite si v penzióne Ravence.

 

 

TEXT a FOTO: PENZIÓN RAVENCE ***

Viac na: www.penzion-ravence.com