Radi by sme Vám predstavili rodinný komplex ubytovacieho zariadenia spojeného s reštauračnou časťou, ktorý je situovaný v malebnej dedinke pod Roháčmi v Zuberci.

 

320190 492584007438118 1657569132 n

 

Komplex zahŕňa: Kolibu JOSU, ktorá je súčasťou penziónu, postavená v duchu tradičnej ľudovej architektúry. V priestoroch koliby sa nachádza reštaurácia, ktorá ponúka pestrý výber chutných jedál a regionálnych špecialít. Súčasťou koliby je samostatná miestnosť na organizovanie rôznych rodinných osláv, svadieb a stretnutí. Ponúka ubytovanie v deviatich izbách a dvoch apartmánoch s vlastným sociálnym zariadením.

 

Josu 9 201822

 

 

Ubytovanie 
Penzión JOSU ponúka ubytovanie v piatich apartmánoch a 16 dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky. Každá izba má svoje sociálne zariadenie, TV a pripojenie na internet. Pre organizovanie firemných rokovaní, pracovných porád a teambildingov je kongresová miestnosť s kapacitou 70 osôb vybavená modernou audio-vizuálnou technikou.

 

Josu 9 201857

 

Súčasťou komplexu sú aj novo postavené chatky. V každej chatke je obývacia miestnosť s krbom spojená s kuchyňou, dve trojlôžkové izby s možnosťou prístelky, každá s vlastným sociálnym zariadením, TV, pripojením na internet a vlastnou terasou.

 

Josu 12 18 2

 

 

Šport i relax

Súčasťou penziónu je bowling so štyrmi dráhami, bazén, wellness (fínska sauna, parná sauna, infra sauna) a hydromasážna vaňa, nachádzajúce sa na prízemí v priestoroch recepcie. Pre deti je k dispozícii priestranný detský kútik. V letných mesiacoch môžete využívať vonkajšie detské ihrisko, letnú terasu, tenisový kurt a altánok s možnosťou grilovania.

Oblasť Roháčov je ideálna pre nadšencov bieleho športu, ako aj prívržencov horskej a vysokohorskej turistiky. Zuberec ponúka rozmanitú škálu športového a kultúrneho vyžitia. V okolí penziónu sa nachádza niekoľko lyžiarskych stredísk, aquaparkov, prírodných rezervácií a kultúrno-historických pamiatok.

 

Josu 12 18 23

 

Strávte dovolenku v duchu ľudovej tradície s tradičnými kulinárskymi špecialitami!

 

Text a foto: Koliba Josu

Viac nawww.kolibajosu.sk                                www.facebook.com/KolibaaPenziónJosu