Či už cestujete za relaxom, poznaním, pracovným eventom, kongresom alebo oslavou, rezort Zbojnícka Koliba je pre vás tým správnym miestom, ktoré by ste nemali obchádzať.

 

2016 Fernezova BarboraDSC 0776

 

V dobe, keď už z lúk nepočuť tóny trávnic a z drevených misí nenakŕmime mnoho hladných krkov, keď sa už čas nekráti vylihovaním na teplej peci medzi ovčími kožami, keď k detskej radosti už nestačí len drevený vĺčik či koníček, v dobe, keď často zabúdame a príliš sa ponáhľame... Vás pozýva Zbojnícka Koliba trošku spomaliť a vydať sa na výlet do minulosti, plnej folklóru a tradícií, lásky k prírode i dobrému jedlu, príjemnej atmosféry, pokoja a rodinnej pohody.

 

2016 Fernezova BarboraDSC 0013

 

Jedlo z domácich surovín

Kde sa dobre varí, tam sa dobre darí! A niet sa veru čomu čudovať... V Zbojníckej Kolibe sú kuchári verní domácim surovinám, poctivým potravinám a lahodným ingredienciám.  Chutná kuchyňa  pohladí  každý, viac či menej, mlsný jazýček.

 

Fotka Rezort Zbojnícka Koliba.

Fotka Rezort Zbojnícka Koliba.

 

Zbojnícky penzión

K Zbojníckej kolibe patrí aj ubytovacia časť, kde si pocestní môžu skloniť svoju hlávku. Nesie sa v duchu tradičnej architektúry a návštevníkom ponúka plný komfort. K výbave každej izby patrí WiFi pripojenie na internet, televízor a vlastná kúpeľňa s toaletou.

 

IMG 3

 

Zbojnícke wellness

Objavte zázračné účinky piva alebo si doprajte jedinečný dotyk exotiky v podobe Thajských masáži.

 

Fotka Rezort Zbojnícka Koliba.

  

klinmasaz 040

 

Zrelaxovať môžete vo fínskej, parnej, infra či  kryosaune. Celé telo uvoľnia  thajské masáže, pivné kúpele vírivka, kneippov kúpeľ  či masáž na andulačnom lôžku. Využiť môžete i oxygenoterapiu a fitness.

 

klinmasaz 230

Fotka Rezort Zbojnícka Koliba.

 

Región, kde si prídete na svoje

Krásna príroda, športové i kultúrne aktivity. Nič z toho nemôže v tomto regióne chýbať. Nájdete tu veľkolepý Oravský hrad, mnohé múzeá i galérie. Milovníci turistiky si prídu na svoje v Západných Tatrách či Oravských Beskydách. Oddych nájdete v aquaparkoch a kúpeľoch, okúpať sa však môžete aj v Oravskej priehrade.

 

Fotka Rezort Zbojnícka Koliba.

 

Zbojnícka koliba sa teší na Vašu návštevu! 

 

 

Text a foto: Zbojnícka koliba

Viac nawww.zbojnickakoliba.eu