Hľadáte miesto, kde nebudete počuť hluk mesta, ale bude Vás zobúdzať samotná príroda? Navštívte náš Penzión Pribiskô v Západných Tatrách, v prekrásnom tichom podhorskom prostredí pod úpätím vrcholu Brestová s výhľadom na Roháče. Penzión sa nachádza v blízkosti obce Zuberec. Veríme, že dobrou domácou kuchyňou, kvalitnou a širokou ponukou služieb nesklameme Vaše očakávania.

 2 1

 

UBYTOVANIE
Penzión sa skladá z dvoch samostatných budov, v ktorých sa nachádzajú dvojlôžkové, trojlôžkové, alebo rodinné izby s možnosťou prísteliek. 

 

46

 

STRAVOVANIE
Penzión ponúka možnosť ubytovania aj s polpenziou. Raňajky sú formou bufetového stola a na večeru si vychutnáte trojchodové menu. Reštaurácia je otvorená počas celého dňa, kde si môžete dopriať domáce jedlo, pivko, alebo kávičku.

 

AKTIVITY

Krásna príroda láka turistov i cyklistov.  A po turistike Vám skvele padne oddych v záhrade na lavičkách, s dohľadom na Vaše deti, ktoré sa vyhrajú na detskom ihrisku a trampolíne. Prípadne si môžete zahrať turnaj v minigolfe,  či tenise kde Vám v pozadí budú atmosféru spríjemňovať  domáce zvieratá penziónu.

 

3 1

 

WELLNESS

Váš pobyt neznepríjemní ani nepriaznivé počasie. Penzión Pribiskô Vám ponúka možnosť využiť bowling, stolný futbal, stolný tenis, biliard, šípky alebo zrelaxovať sa  môžete vo wellnese so 4 saunami, vírivkou, ochladzovacím bazénom, kneippovým kúpeľom, tepidáriom,  či dopriať si dobrú masáž a zabudnúť na všetky starosti.

 

Wellness

 

SVADBY, OSLAVY I FIREMNÉ ŠKOLENIA

Ak chystáte svadbu, či oslavu, Pribiskô  Vám poskytne ideálne priestory na zábavu. Pre klientov, ktorý chcú svoj veľký deň prežiť v tradičných priestoroch ponúka malebnú kolibu pre 100 osôb. Samozrejme nie je určená len na svadbu. Ak Vás bude menej môžete svoje stretnutie uskutočniť v konferenčnej miestnosti s technickým vybavením do 80 osôb. Samozrejme v rámci akcií zabezpečia i catering.

koliba 1

Navštívte toto malebné miesto a rezervujete si izbu už dnes.  

 

TEXT: Penzión Pribiskô
VIAC NA: www.penziopribisko.sk   Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.