Hľadáte miesto, kde aspoň na chvíľku zabudnete na prácu, povinnosti a budete sa naplno venovať svojej rodine, či priateľom? Navštívte náš penzión Salamander a vychutnajte si príjemné chvíle strávené v prírode.

 

SzlovákDrone 31

 

Dôvod prečo sme sa rozhodli investovať peniaze do tohto penziónu bol jasný. Veľmi dobre si uvedomujeme, že rodina by mala byť pre každého z nás na prvom mieste, avšak vieme, že žijeme v uponáhľanej dobe, v ktorej má každý  kopec práce a povinností. Preto si myslíme, že by si z času na čas mala každá rodina dopriať výlet a doslova újsť z tohto rýchleho sveta a ukryť sa uprostred nádhernej prírody Slovenského raja.

 

IMG 3189

 

My sami sme ešte dodnes uchvátený lokalitou, v ktorej sa náš penzión nachádza. Milujeme rannú kávu, či čaj na terase s nádherným výhľadom, a okrem výhľadu v pozadí z lesa počuť ovečky na paši, čo je pre nás ľudí z mesta, jeden z najkrajších zvukov. Pomaličky sa snažíme penzión prerábať, tak aby sa tu každý cítil ako doma. Naše apartmány sme zútulnili a pevne veríme, že sa v nich naši hostia cítia čo najlepšie. Dokonca i vaše zvieratko má u nás možnosť ubytovania.

IMG 3196

Hostia sa u nás nudiť skutočne nebudú! Deti sa môžu vyblázniť na našom dvore, kde si môžu zahrať futbal, volejbal, zaskákať si na trampolíne, zahrať sa s hračkami, ktoré máme pre ne pripravené, zatiaľ čo mamičky môžu relaxovať v hojdacej sieti.

 

IMG 3190

 

Je pravda, že našim hosťom odporúčame, aby prišli na aute, či motorke, a tak mohli počas svojej dovolenky v Slovenskom raji vidieť čo najviac. Neďaleko nás nájdete kaštieľ Betliar, Palcmanskú Mašu, Dobšinskú ľadovú jaskyňu, Zejmarskú roklinu, či nádherný Tomášovský výhľad. Po príjemne strávenej túre v prírode vám skvele padne  relax v saune. 

 

IMG 3193

 

Okrem toho, že je toto miesto ako stvorené na rodinné dovolenky, vynovili sme aj konferenčnú miestnosť, ktorá je ideálnym miestom na stretnutia pri akejkoľvek pracovnej, či rodinnej príležitosti – od firemných konferencií, workshopov, školení, seminárov, prednášok,  či teambuildingových stretnutí, až po súkromné oslavy, či iné akcie.  

Rezervujte si izbu, čo najskôr, pretože už tento Sivester môžete stráviť u nás. 

 

Text a foto: penzión Salamander

Upravila: Lenka Drgoncová

Viac na: www.penzion-salamander.sk