Dovoľujeme si vám predstaviť hotel Toliar, ktorý sa nachádza v prekrásnom prostredí Vysokých Tatier, v turistickom centre Štrbské Pleso v nadmorskej výške 1355 m.n.m..

 

20171124 142049


Centrálnu polohu hotela ocenia milovníci lyžovania aj vysokohorskej turistiky. Hotel je ideálny hlavne pre rodiny s deťmi, pre klientov, ktorí si chcú uplatniť rekreačný príspevok od zamestnávateľa, školiace pobyty, firemné stretnutia, wellnes a ski pobyty. Na pobyt môžete prísť aj so svojím domácim miláčikom /psík, či  mačička/.

Ubytovanie

Ubytovať sa môžete v priestranných dvojposteľových izbách s možnosťou jednej alebo dvoch prísteliek,v  rodinných izbách a v štúdiách /disponujú kuchynským kútom/. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie , TV - SAT, WI - FI, balkón, chladničku, kúpeľňa sú vybavené sušičom vlasov a županmi. Bezplatné parkovanie je zabezpečené v hotelovom parkovacom dome. 
 

 

Wellness a relax
Hotelové wellness je to správne miesto, kde sa hostia zregenerujú a oddýchnu si po náročnej túre, alebo peknej lyžovačke. Nájdete v ňom plavecký bazén, detský bazén, masážnu vaňu, parné sauny, fínsku saunu, tepidárium, infrakabínu a kneippov šľapací kúpeľ. V ponuke sú taktiež rôzne druhy masáží.

 


Kongresy
Hotel Toliar ponúka možnosť usporiadania kongresov, seminárov, obchodných rokovaní, firemných stretnutí a rodinných osláv. Kongresové priestory poskytujú mála a veľká kongresová sála. Mála s počtom 60 miest a veľká so školským sedením až 200 miest. Samozrejmosťou je technické vybavenie, data projektor, premietacie plátno, ozvučenie, flipchart, video, prehrávač a iné.

 


Špeciality kuchyne
Hotelová slovenská reštaurácia s kapacitou takmer 200 miest ponúka široký výber jedál a špecialít.  Súčasťou hotela je aj obchodná časť so širokým sortimentom potravín, drogérie, textilu , športových potrieb a suvenírov.

 


Turistika a voľný čas
Na turistické značkované chodníky sa môžu hostia napojiť priamo od hotela. Vedú na Kriváň, Rysy, Solisko, Popradské pleso, Hincovo pleso, Kôprovský štít, či vysokohorské chaty ležiace v okolitých dolinách. Hotel sa nachádza neďaleko lyžiarskeho strediska. Počas celej zimnej sezóny zabezpečujeme dopravu pre ubytovaných lyžiarov až do strediska hotelovým skibusom.

 

  

Navštívte Hotel Toliar a rezervujte si ubytovanie už dnes.

 


Text upravila: Lenka Drgoncová

Foto: Hotel Toliar
Viac na: www.hoteltoliar.sk