Hľadáte gurmánsky zážitok, oddych pri skvelej káve, osvieženie počas horúcich letných dní na terase či relax v príjemnom prostredí wellness centra? Business hotel Astrum Laus**** patrí vo svojej kategórii medzi zariadenia s najvyšším štandardom vo svojom okolí.

 

hotel1

 

Hotel  bol pre širokú verejnosť otvorený v roku  2010 priamo v centre mesta Levice. Výsledkom je skĺbenie serióznosti a luxusu s nefalšovanou hravosťou farieb a neobvyklosťou tvarov. Dômyselne navrhnutý moderný interiér spája kov a sklo s prírodnými materiálmi drevom a kameňom. Spolu so svetelnými efektmi vytvárajú príjemnú a serióznu atmosféru business štýlu.

 

Kongresy, obchodné stretnutia, svadby a oslavy

Obchodné stretnutia, kongresy, recepcie, pracovné obedy či večere ale aj svadby, oslavy či súkromné akcie sa vďaka rozmerom, veľkej variabilite a modernému vybaveniu priestorov dajú prispôsobiť aj najnáročnejšiemu zákazníkovi. Konferenčný priestor s celkovou kapacitou až do 400 ľudí je možné zvukotesne rozdeliť podľa potrieb až na 3 samostatné časti. K dispozícii je aj VIP salónik s kapacitou 10 osôb či možnosť oddelenia preskleného salónika reštaurácie.

 

kongresky1

 

Hotel v samotnom centre mesta Levice však nie je iba dokonalým miestom pre biznis. Popri organizácii eventov, akcií či kongresov sa v ňom nezabúda ani na každodenných či nových zákazníkov a hostí cestujúcimi za neobchodnými účelmi.

 

Gurmánsky zážitok 
Reštaurácia s kapacitou pre 70 osôb ponúka gurmánsky zážitok nie len pri výbere špecialít z à la carte, ale aj z denného obedového menu obohateného o špecialitu šéfkuchára. Starostlivosť o zákazníkov prináša hotel na vyššiu úroveň ponukou špeciálneho nedeľného obedového menu. V hoteli sa nezabúda ani na sezónne pochúťky. Kačacie hody, špargľové menu či ľahká letná kuchyňa sú len niektoré z pravidelne sa striedajúcich gurmánskych zážitkov, ktoré hotel ponúka.

 

restauracia1

 

Po dobrom jedle padne najlepšie šálka dobrej kávy. Hotelová kaviareň a lobby bar sú tým pravým miestom, kde si ju dopriať. Na svoje si však prídu aj ľudia preferujúci čaje, čokoládu, osviežujúce limonády, chutné zákusky či tortičky, regionálne víno či pohárik obľúbeného destilátu.

 

Skvelý wellness a relax
Aj ľudia túžiaci po mieste pre relax, obnovu energie či uvoľnenie organizmu si v hoteli nájdu svoje miesto. Wellness centrum ponúka svojim hosťom a zákazníkom rozptýlenie a uvoľnenie v troch saunách, dvoch jacuzzi, ochladzovacom bazéne, tepidáriu ale aj zážitok v podobe atrakčnej sprchy, ľadopádu či „vedra odvahy“.

 

wellness1

 

Príjemné ubytovanie
Zážitok z hotelových prevádzok je možné si predĺžiť pobytom na jednej z 51 štandardných izieb, 10 malých a 4 veľkých apartmánoch, v ktorých čaká hostí dokonalý komfort.

 

izby1Vitajte v Business hoteli Astrum Laus****.

 

 

 

Text a foto: Business hotel Astrum Laus
Viac na: www.astrumlaus.sk