Luxusný štvorhviezdičkový kongresový hotel Alexander sa stal synonymom kvality ubytovania, wellness, gastronómie a kongresového turizmu v Bardejovských Kúpeľoch.

 

Hotel Alexander

 

Zákazníkov láka vysoká úroveň služieb, vynikajúca kuchyňa, široké možnosti trávenia voľného času v atraktívnom prostredí svetoznámych kúpeľov a profesionálna úroveň personálu.

 

DSC 9849

 

Dokonalý relax
Klientela hotela oceňuje hlavne prepojenie hotela na ďalšie kúpeľné zariadenia a množstvo služieb, ktoré má už zahrnuté v cene liečebného či wellness pobytu. Alexander má svoje vlastné menšie wellness, je však prepojený spojovacou chodbou priamo s hotelom Ozón, kde majú hostia k dispozícii aj väčšie Wellness SPA, s vodným a saunovým svetom a veľkým krytým bazénom. Spojovacia chodba vedie až do Balneoterapie, kde majú klienti možnosť absolvovať procedúry podľa druhu pobytu.

 

wellness2

 

Vyhrievané kúpalisko a soľná jaskyňa
V lete je pre klientov k dispozícii vonkajšie kúpalisko s vyhrievanou vodou. Poteší aj soľná jaskyňa v ubytovacom zariadení Alžbeta, kde bývala aj cisárovná Sissi. Pre milovníkov športu Bardejovské Kúpele ponúkajú šesť tenisových kurtov, squashové ihrisko, bowling bar, petang, minigolf, požičovňu bicyklov.

 

WellnessSpa

 

 

Vedeli ste, že...
kongresový hotel Alexander bol nazvaný podľa ruského cára Alexandra - víťaza nad Napoleonom, ktorý Bardejovské kúpele osobne navštívil cestou z mierového kongresu v Ľubľane. Logo hotela zároveň ukrýva počiatočné písmeno jeho podpisu.

 

Príspevok na rekreáciu

Ak spĺňate zákonné podmienky na poskytnutie príspevku na rekreáciu, nemusíte čakať na žiadne ďalšie povolenie, ani na akýkoľvek rekreačný poukaz od zamestnávateľa a príspevok na dovolenku môžete čerpať už dnes!

Hotel Alexander Vám vystaví doklad, ktorý spĺňa všetky náležitosti pre potreby uplatnenia oprávnených nárokov zamestnanca za účelom preplácania príspevku na rekreáciu.

 

jarnywellness banner

 

 

Text a foto: Hotel Alexander
Viac na: www.hotelalexander.sk