Krásny kraj turčianskej prírody si zamiloval bývalý prezident T.G.Masaryk. A možno práve to bolo dôvodom, prečo si na Bystričke vybudoval svoje letné sídlo. S jeho návštevami sa spájajú aj počiatky hotela, kde si prezident po dlhých prechádzkach pravidelne vychutnával svoje obľúbené jedlo, slivkové knedle a bravčový rezeň s varenými zemiakmi. Noví majitelia rekonštruovali hotel a vybudovali novú kongresovú sálu, wellness centrum a izby prispôsobené aktuálnym potrebám biznis klientely.

 

Hotel z vonku deň rgb

 

Wellnes a ubytovanie pre vás
Hotel ponúka elegantné ubytovanie s 53 pevnými lôžkami, rozdelenými do dvojlôžkových i trojlôžkových izieb a štvorlôžkových apartmánov. V rámci oddychu môžete využiť wellness, ktorý pozostáva z fínskej, parnej bylinkovej sauny, infra sauny, tepidária, ochladzovacej kade, ľadového vedra a jacuzzi.

 

wellness finska sauna

 

Spestrenie tradičných receptov
Šéfkuchári hotelovej reštaurácie Paté nadväzujú na poctivosť prvorepublikovej kuchyne, využívajú lokálne suroviny a tradičné recepty prinášajú v novom štýle. V letných mesiacoch je navyše sprístupnená letná terasa s kapacitou 70 hostí, ktorá sa multifunkčne využíva  aj na firemné akcie, hotelové eventy, či svadobné obrady.

 

Salonik business

 

Konferencie, školenia, či firemné akcie
Priestory hotela môžete využiť i na firemné akcie, školenia, či teambuilding. Kapacita kongresovej sály je 100 miest, pričom disponuje veľkou variabilitou možného rozmiestnenia. Na menšie školenia môžu firemní klienti využiť salónik, ktorý má kapacitu 18 miest. Samozrejmosťou je wifi pripojenie a technické zabezpečenie podľa požiadaviek klienta.

 

Kongreska

 

Pobyty pre firmy i rodiny
Počas týždňa hotel viac navštevujú firemní hostia, no cez víkend sa  stáva príjemným miestom pre oddych a relax.  Je to ideálne miesto  aj pre rodiny s deťmi a domácimi zvieratkami. Počas roka môžete využiť rôzne akciové balíčky, ktoré Hotel Bystrička ponúka. Krásne prostredie môže byť taktiež pekným miestom na vašu svadbu, či rodinnú oslavu.

 Kongreska sedenie

 

Príďte a oddýchnite si v Hoteli Bystrička.

Text: Hotel Bystrička

Foto: Hotel Bystrička

Upravila: Lenka Drgoncová

Viac nawww.hotelbystricka.sk