Predstavujeme vám Hotel Club Kežmarok, ktorý má už 26 rokov charakter rodinného hotela. Patril k prvým súkromným hotelom na Slovensku po roku 1989. Od jeho počiatku prispievajú k jeho úspešnému chodu tri generácie rodiny Šoltýsovcov – Gantnerovcov.

 

Hotel Front 3


Tradičná a chutná slovenská kuchyňa
Svoj charakter si zachováva nie len tradičnou kvalitnou slovenskou kuchyňou, ktorá je známa tematickými gastronomickými týždňami ako sú zabíjačka, kačacie a husacie hody, zverinové jedlá, kuchyňa našich babičiek ale aj hotelovými a kongresovými službami.

 Kacacina 5

 

Kongresové a pobytové balíčky pre vás
Vo svojej širokej ponuke má kongresové a pobytové balíčky vždy prispôsobené aktuálnemu obdobiu, ako napr. Veľkonočný, či rekreačný balíček.

 

Svetový pohár a aj Poľovnícke trofeje

Hotel Club v Kežmarku je unikátny aj svojimi vzácnymi súkromnými zbierkami.

Sú z oblasti športu – zjazdového lyžovania. Trofej víťazky Svetového pohára v zjazde, Diplom za 5. miesto na ZOH 1984 v zjazde, Zlatá medaila z Majstrovstiev Európy junioriek v obrovskom slalome, Olympijská pochodeň zo ZOH Sochi 2014 a iné ceny za dosiahnuté výsledky rodiny Gantnerovcov.

Vzácna je aj poľovnícka zbierka, nedávno zosnulého Michala Šoltýsa, ktorá pozostáva z poľovníckych trofejí z celého sveta a je situovaná nielen v hotelovej reštaurácií s jej unikátnym vyrezávaným kazetovým stropom , ale aj v priestoroch recepcie a terasy.

 

DSCN08901

 

Región ponúkajúci športové i kultúrne podujatia

Blízkosť Vysokých Tatier a mestskej pamiatkovej rezervácie, v ktorej dominuje Kežmarský hrad, ponúka možnosť spojiť konferenčné aktivity s incentívnymi a s mestskou turistikou. Región bohatý na športové a kultúrne podujatia má čo ponúknuť ako v lete, tak i z v zime. Hudobná jar a jeseň, Festival Európskeho ľudového remesla, Kultúrne leto, Čarokrásne Vianoce na hrade, Vianočné trhy – to je len zlomok toho, čo vám môže pobyt v meste Kežmarok, ktoré v tom roku oslavuje 750. výročie udelenia mestských práv, spríjemniť.

 

Ak vás náhodou nabudúce zaveje na Severný Spiš, neobíďte Kežmarok. Radi vás privítajú v Hoteli Club Kežmarok.

 


Text a foto: Hotel Club Kežmarok
Viac na:  www.hotelclubkezmarok.sk