Nechajte sa zlákať čarom Pohronia, kde nájdete v prostredí Starohorských vrchov hotel Fuggerov Dvor obkolesený tichom a očarujúcou prírodou v každom ročnom období.

 

upravene 2

 

Útulný rodinný hotel pomenovaný po Jacobovi Fuggerovi, sa nachádza 10km od Banskej Bystrice. Očarí Vás svojou polohou v každom ročnom období. V zimnom období tu nájdete lyžiarsky vlek s 1,5 km dlhou zjazdovkou, ktorej vrcholová stanica sa nachádza len 200 metrov od hotela. V lete Vás očaria turistické chodníčky v okolí hotela, nielen pre turistov, ale aj cykloturistov. Prostredie je doplnené o minifarmu so zvieratami a salašom s ovečkami, ktorých bio produkty sú v čase sezóny na predaj. Dominantou je jazda na koníkoch a poníkovi po malebnej okolitej prírode.

 

upravene G

 

Wellness 

Veľkým lákadlom je wellness centrum s jedinečným výhľadom na okolité pohoria. Nájdete tu 5 druhov sáun, plavecký bazén s protiprúdmi 12x6 m, vírivú vaňu, dobrodružnú sprchu a oddychovú zónu, v ktorej zabudnete na každodenné starosti.

 

uparevene C

 

Ubytovanie

Hotel v súčasnosti disponuje kapacitou 41 pevných lôžok s možnosťou 9 prísteliek. Izby sú dvojlôžkové, dvojlôžkové s prístelkou, trojlôžkové a apartmány. Ubytovaní hostia majú k dispozícii bezplatné raňajky formou bufetových stolov a 1 hodinový vstup do sáun a bazéna.

Reštaurácia 

Spojenie fantázie a tradície v jedlách šéfkuchárov je to, čo nájdete v kuchyni  na  Fuggerovom dvore. Štýlovo zariadená reštaurácia Vám ponúka tradičné slovenské špeciality. V zimnom období si môžete vychutnať skvelé a jedinečné jedlá  pri praskaní dreva v krbe.

 

upravene F

 

Školenia pre firmy

Ak hľadáte miesto na školenia  Vašich zamestnancov,  využite menšiu školiacu miestnosť s technikou pre firmy do 30 osôb. Aktívna časť hotela ponúka vonkajšie multifunkčné ihrisko, bowling, biliard, stolný tenis a kalčeto, kde si môžete výborne zašportovať.

 

upravene D

 

Oddýchnite si v príjemnom prostredí. 

 

 

 

Text a foto: Fuggerov dvor

Viac na:  fuggerov-dvor.sk                      www.facebook.com/Fuggerov-Dvor