Hotel pod Bránou je miesto, ktoré dýcha atmosférou kráľovského mesta Bardejov. Malebný hotel voňajúci po provensálskom štýle, stojí na základoch prvého hostinca, ale vďaka modernej rekonštrukcii ponúka pohodlie a relax aj dnes.  Svoj názov získal práve vďaka jeho polohe, ktorá bola priamo na mieste bývalého vjazdu do mesta, brány do historického centra najkrajšieho mesta Slovenska za rok 2012. 

 12138477 517928855023143 2070510009580643187 o

 

V priestoroch Hotela pod Bránou sa spája to najkrajšie z histórie s kvalitnými hotelovými a reštauračnými službami  v novo rekonštruovaných priestoroch v neopakovateľnom provensálskom štýle. Moderné ubytovanie ponúka oddych pre 63 osôb v 24 klimatizovaných izbách rôznych kategórií. V ponuke nechýba ani prezidentský apartmán, ktorý navštívil tak minulý, ako aj súčasný prezident Slovenskej Republiky.

 

HI416485222

 

Pre hostí i návštevníkov mesta je k dispozícii vynikajúca reštaurácia Gurmán s letnou záhradou obklopenou dobovými maľbami mesta, ktoré vytvárajú neopakovateľnú atmosféru. Vďaka zachovaniu pôvodných charakteristických čŕt stavby si priestory zachovali svoj historický pôvab. Typická tehlová oblúková klenba, murovaný krb a vkusné zariadenie spolu so špecialitami  kuchyne, sľubujú neobyčajne strávený čas pri dobrom jedle. Priestory hotelového komplexu sú prispôsobené tak, aby si tu návštevníci mohli užiť oddych a dobré jedlo  na svojich rodinných oslavách, svadbách, či krstinách.

 

fotošot 8550 OK DxO pe copy1

 

Wellness pre vaše uvoľnenie 

Relax nájdete aj v novootvorenom wellnesse, v ktorom sa nachádza vírivá vaňa, parná a fínska sauna, Kneippov kúpeľ a infra-sauna.  Môžete si vybrať i z bohatej ponuky masáži. Neodmysliteľnou súčasťou hotela je Lokál music bar, kde si hostia môžu posedieť tak pri dobrej káve, alkoholických a nealkoholických nápojoch, ako aj pri množstve miešaných drinkov pre najnáročnejších. Pre dosiahnutie čo najväčšieho pohodlia hostí, sú v bezprostrednej blízkosti k dispozícii služby kaderníctva, či solária.

 

12

 

Okrem toho hotel zabezpečuje pre vašich biznis partnerov, klientov a  zamestnancov  rezervácie sály vo vedľajšom objekte: Hotela Šariš, vzdialeného 100 m, s kapacitou 30 a 120 osôb. Príďte si vychutnať neobyčajnú atmosféru. 

 

Text a foto: Hotel pod Bránou

Upravila: L.Drgoncová

Viac na: www.hotelpodbranou.com