V ďalšom článku prinášame pokračovanie o "celebritných" hoteloch. Dnes sme sa zamerali na známu anglickú herečku a modelku Elizabeth Hurley a jej hotel 11 Cadogan Gardens situovaný v Londýne neďaleko Temže, Harrods a Hyde parku.  

 

11 Cadogan Gardens leží v blízkosti námestia Sloan Square v centre Chelsea a hraničí s Knightsbridge, najluxusnejšou obchodnou štvrťou v Londýne. Najlepšie svetové značky ako Prada, Chanel, Tiffany's a Hermes sú v tesnej blízkosti hotela a na dosah. Neváhajte sa nimi pokochať a kúpiť si aj niečo pekné.

 

11 Cadogan Gardens Luxury London Hotel

                                                                                               

Hotel  Cadogans Garden  je luxusný kultový anglický butik hotel, umiestnený v štyroch viktoriánskych mestských domoch, nachádzajúcich sa v hlavnom meste Veľkej Británie. Každá z 56 izieb je jedinečne dekorovaná a prezentuje nejakú zaujímavú osobnosť. V návštevníkoch zanechá pôsobivý dojem aj kombinácia luxusu a skla, najmä v zrkadlovej miestnosti. Ako záruku diskrétnosti, hotel ponúkaj VIP súkromné vchody do apartmánov. Luxusné mramorové kúpeľne so sprchou / vaňou/ sú vybavené dizajnovými kozmetickými potrebami. Apartmány vyžarujú  individuálnu zmes historických prvkov, ako sú zdobené čelá postelí, postele z baldachýnov, veľkolepé lustre z muránskeho skla či dekoratívne barokové ležadlá. 

 

 

11 Cadogan gardens tophoreca

                                                                                            Starodávna bibliotéka  je tiež súčasťou hotela.

 

Z terasy hotela majú hostia Londýn ako na dlani. Hotel ponúka aj možnosť usporiadania rôznych eventov. Reštaurácia sa špecializuje prevažne na moderné európske jedlá ako i na stredomorskú kuchyňu. K tomu vám naservírujú tie najlepšie svetové vína. Ak chcete zažiť skutočnú  atmosféru viktoriánskeho Anglicka, tak hotel 11 Cadogan Garden je tou správnou voľbou. Poskytuje kvalitné a luxusné služby na úrovni. Spojte luxus s tradíciou.

 

cadogan tophoreca                                                                                             Zariadenie vo viktoriánskom štýle.

 

Text: Natália Bosáková

Foto: 11 Cardogan Garden London.com