Nová generácia špeciálnych spotrebičov na profesionálne chladiace riešenia pre komerčnú oblasť. Bez ohľadu na to, či ide o hotelierstvo alebo gastronómiu, dokonalé temperovanie vína alebo čo najdlhšie možné skladovanie čerstvých potravín, chladenie alebo zmrazovanie na bare, vo veľkej kuchyni alebo pod pultom.

 

liebherr 1

Foto: (c)Liebherr Hausgeräte GmbH, nové stojace a pultové spotrebiče pre stravovacie služby

 

Maximálna precíznosť a spoľahlivosť

Liebherr má pre vás tie správne chladiace riešenia. Ako špecialisti na chladenie a zmrazovanie v komerčnej oblasti vám ponúkame rozsiahly sortiment inovatívnych udržateľných a energeticky úsporných profesionálnych spotrebičov. Najmladší členovia nášho výkonného portfólia: nový chladiaci stôl a nová generácia voľne stojacich spotrebičov. Ich mimoriadne spoľahlivý a precízny chladiaci výkon vám pomôže dosiahnuť špičkový výkon na profesionálnej úrovni a zároveň sa postará o bezpečnosť skladovania a čerstvosť vašich potravín.

 

liebherr 2

Foto: (c)Liebherr Hausgeräte GmbH, nové stojace a pultové spotrebiče pre stravovacie služby

 

Kvalita, ktorá sa oplatí

Okrem toho sa všetky spotrebiče Liebherr vyznačujú mimoriadne komfortným ovládaním a nízkymi prevádzkovými nákladmi. Kvalita značky Liebherr sa jednoducho oplatí. 15 rokov – presne taká je minimálna životnosť spotrebiča Liebherr. Radosť vám bude robiť dlhý čas. Presvedčte sa o tom sami.

 

liebherr 3

Foto: (c)Liebherr Hausgeräte GmbH, nové chladničky na víno

 

liebherr 4

Foto: (c)Liebherr Hausgeräte GmbH, nové zvislé spotrebiče určené pre pekárne

Viac informácií: www.liebherr.com