Spoločnosť Elementi uviedla na trh luxusné plynové krby, ktoré možno v exteriéri umiestniť kamkoľvek. Oheň osadený v stole či nádobe rozmanitých tvarov a farieb, tak zabezpečí nielen teplo a svetlo, ale aj výnimočnú atmosféru.

 

elementi 5

 

Tráviť čas vonku je nová voľba životného štýlu, obzvlášť v súčasnosti. A tak sa hotelieri i reštauratéri usilujú svojim zákazníkom ponúknuť vždy niečo nové. K takým produktom patria aj špeciálne stoly s otvoreným ohňom alebo ohniská, pri ktorých si hostia môžu posedieť, postáť a vychutnať si obľúbený drink.

 

elementi 1

 

Výhodou týchto krbových stolov a ohnísk je plnohodnotný oheň, pokiaľ ide o teplo, svetlo či prirodzenú farbu plápolajúcich plameňov, ktorý je však bez dymu, zápachu a poletujúcich iskier. Je to je elegantná a funkčná náhrada doterajšieho ohrevu exteriéru, ako sú napríklad plynové „hríby“. Vedia nahradiť alebo doplniť infražiarič či elektrický ohrievač a to prirodzeným sálavým teplom spojeným s nadčasovým divadlom mihotajúcich sa plameňov. Plyn pre produkty ELEMENTI môže byť dodávaný klasickou propánovou či propán-butánovou fľašou, ale možno ho pripojiť aj na rozvod zemného plynu. Je veľmi jednoducho ovládateľný; stlačením piezoelektrickej iskry a otočením regulátora plynu sa už o niekoľko sekúnd môžete nechať hypnotizovať tancujúcimi plamienkami...

 

elementi 2

 

Unikátny dizajn, vysoká kvalita

Za pozornosť stojí i jedinečný dizajn ohnísk a krbových stolov. Vyrábané sú v rôznych štýloch, veľkostiach a farbách. Ohniská majú podobu nádob alebo suda s ohňom, stoly majú ohnisko uprostred alebo aj na kraji stolovej plochy. Okolo ohňa možno servírovať občerstvenie alebo si odložiť pohár s vínom. Ideálna výška sa postará o pohodlné sedenie ako pri klasickom stole. Navyše, prostredníctvom oceľového krytu ohniska sa dá získať plnohodnotná stolová plocha v čase, keď nie je oheň aktívny. Absolútnou novinkou bude verzia jedálenského stola vhodná najmä pre gastro segment. Použité materiály budú v tomto prípade extrémne odolné (kovová konštrukcia, na vrchu keramická platňa). Ale i ďalšie produkty spoločnosti ELEMENTI sú vyrobené z vysokokvalitného materiálu (GRC – glass reinforced concrete / betón vystužený skleným vláknom), ktorý sa v exteriéri nepoškodzuje, je odolný voči UV žiareniu a poveternostným vplyvom.

 

elementi 6 elementi 3

 

Či sa už hotelier alebo reštauratér rozhodne pre klasické stoly s ohniskom uprostred alebo pre štýlové sudy so stredovým ohňom umiestnenými pred vchodom do vinotéky, vždy to prinesie pozitívne hodnotenia a ohlasy hostí. Rovnako aj unikátna kombinácia masívneho prírodného kameňa a hrejivého ohňa uspokojí aj najnáročnejších zákazníkov a je vhodná do najprestížnejších priestorov. Krbové stoly a ohniská Elementi sú ideálnou voľbou pre reprezentatívne priestory, vstupy do budov, terasy hotelov a reštaurácií. Počas chladnejších dní a večerov sa stanú žiadaným miestom na posedenie pri plápolajúcom ohni. Stanú sa miestom, ktoré si vaši hostia zamilujú.

 

elementi 4

 

Spoločnosť ELEMENTI pre hotelierov a reštauratérov ponúka individuálnu cenotvorbu so zľavami až do 50 %.

Viac informácií: www.elementifire.sk