Päť tisíc zákazníkov a 27-ročné skúsenosti. Oprieť sa o takéhoto silného a stabilného partnera je pre úspech podnikania v gastronómii kľúčový. OMES nielenže gastrotechnológiu dodá, ale sa o ňu aj postará.

 

50802623 10156945646239395 3729687657828057088 n

 

Reštaurácie, hotely, bary, kaviarne, závodné a školské jedálne i práčovne v zdravotníckych či sociálnych zariadeniach. Všade tam dodáva svoju profesionálnu kuchynskú a práčovnícku techniku spoločnosť OMES.

 

 

Klientom poskytuje komplexné služby. Od návrhu, projektu, cez montáž, až po dlhoročný servis. Každý projekt je jedinečný, realizovaný na mieru a vyskladaný presne podľa potrieb zákazníka. Do ich portfólia patria značky ako FAGOR, RATIONAL, ALBA, YesOvens.sk, RobotCoupe, Retigo. Moderná a energeticky úsporná technológia prináša do gastrozariadení, ale aj práčovní efektivitu práce a profesionálny výsledok.

 

Composicion2 Alta

 

OMES poskytuje klientom „full servis“ a je tak pre nich partnerom, ktorý zabezpečí chod prevádzky. Majitelia gastrozariadení sa potom môžu naplno venovať podnikateľskej činnosti.

Konateľ spoločnosti Peter Latko zdôrazňuje, že pre svojich zákazníkov chcú byť silným partnerom a profesionálom vo vzájomnej spolupráci. „Okrem kompletného produktového portfólia varných modulárnych zariadení, konvektomatov, umývačiek skla a riadu, chladiacich zariadení, nerezového nábytku a práčovníckej technológie je pre nás samozrejmosťou, že našim zákazníkom poskytujeme komplexný servis. Náš 360-stupňový záber uspokojí malú kaviareň, hotelovú reštauráciu aj veľkú závodnú kuchyňu. Vynikáme najmä v ponuke technických a kuchárskych služieb, ktoré sú čoraz viac potrebné a žiadané,“ naznačuje Peter Latko, kde sú ich silné miesta.

 

IMG 4295

 

LAP 8 10 TP2 FAGOR doble OPL v1

 

Pripomína, že spolupracujú s renomovanými značkami, pretože chcú prinášať svetovú profesionalitu na lokálny trh. „Veríme, že cit pre kvalitu tvorí hlavný prvok podnikateľského úspechu,“ dodáva.

Inštaláciou technológií sa spolupráca s klientom zďaleka nekončí. OMES sa postará aj o financovanie projektu, zaškolenie personálu a servis. „Uvedomujeme si nevyhnutné fungovanie všetkých zariadení, preto zabezpečujeme servis do 24 hodín. Poskytujeme však aj služby údržby a revízie, ktoré sa starajú o dlhú životnosť strojov,“ uzatvára Peter Latko.

 

SUSPENDIDA new

 

Top služby spoločnosti OMES:

Príprava projektovej dokumentácie - Zameranie priestoru, dispozičné návrhy, 2D a 3D náhľady, dizajn jedálni a koncepcia celej reštaurácie, odborné technické konzultácie, pripojovacie body zariadení na média (elektrina, voda, plyn, odpad, para, vzduchotechnika, klimatizácia, osvetlenie). Koordinácia a projektové riadenie medzi profesiami pri výstavbe a rekonštrukcii kuchynských prevádzok a priemyselných práčovní. Technické požiadavky na elektro, plyn, vodu, zemný odpad, vzduchotechniku, osvetlenie. Výber vhodného zariadenia z hľadiska funkčnosti a kapacity so zreteľom na priestorové možnosti.

Technický servis a údržba – servisné opravy kvalifikovaným technikom a s použitím kvalitných náhradných dielcov od renomovaných európskych výrobcov.

Vzorová kuchyňa - pre novovznikajúce prevádzky alebo pre plánovanie rozpočtov pripravili pre zákazníkov možnosť využiť projekt vzorovej kuchyne. Je to vopred navrhnutá kuchyňa s dispozíciou a rozpočtom, ktorý sa dá podľa potreby modifikovať a ihneď použiť.

Kuchársky servis - Možnosť zapožičať vybrané zariadenia na skúšku bezplatne až na 2 mesiace. Dovoz, inštalácia s kompletným príslušenstvom a čistiacou chémiou. Zaškolenie profesionálnym kuchárom – varné zariadenia.

OMES Cooking Experience predvádzacie akcie priamo na zariadeniach spoločnosti. Zostavenie a naprogramovanie individuálnych receptov. Zostavenie jedálneho lístka, školenie personálu a kompletný marketing novej prevádzky.

 

spolocna foto

 

LOGO Fagor Industrial 300ppp 

Text: BK
Foto: OMES
Viac na: omes.sk