Spoločnosť Bizerba - líder na trhu v riešení váhových technológií, nárezových strojov a zariadení na označovanie tovarov cenou. Firma ponúka technológiu pre veľkokapacitné kuchyne a rôzne zariadenia pre odvetvie gastronómie. V roku 1993 spoločnosť založila svoju dcérsku spoločnosť v Českej republike. S cieľom lepšie zabezpečiť potreby rýchlo sa rozvíjajúceho trhu bola v roku 2000 zriadená pobočka aj na Slovensku, kde v súčasnosti pôsobí pod názvom Bizerba Czech & Slovakia s.r.o., organizačná zložka.

 

bize

 

Objavte výhody systémov spoločnosti od digitálnej váhy s integrovanou zásuvkou pokladnice cez mlynček na mäso až po nárezový stroj. Rozkúskovanie šalátu i zeleniny, krájanie chleba, mäsa, údenín a syrov, váženie porcií pre predaj mimo priestorov prevádzky, to všetko ponúka spoločnosť Bizerba. Spoločnosť poskytuje širokú škálu riešení, vďaka ktorým môžete na stôl prinášať čerstvosť a kvalitu. Poloautomatické alebo automatické nárezové stroje skracujú čas prípravy raňajok formou bufetu, krájače na šalát, s ktorými spracujete potraviny mimoriadne rýchlo a šetrne. Váhy, krájače syrov a údením, ako aj veľké automatické stroje. Produkty spoločnosti sa jednoducho ovládajú, ľahko sa čistia a sú mimoriadne odolné.

Nárezové stroje
Presnosť a ergonómia v kombinácii s najvyššími hygienickými a bezpečnostnými štandardmi, to je charakteristické pre nárezové stroje Bizerba. Na výber máte priemyselné, automatické, manuálne vertikálne alebo šikmé, manuálne retro nárezové stroje a krájače chleba.

 

rez

 

narez. st

 

Obchodné váhy
Od váženia, inkasovania, tlačenia a označovania až po poradenstvo a Cross Selling. Obchodné váhy značky Bizerba poskytujú správne riešenie pre všetky úlohy vo vašom obchode. Výber je veľký, záleží na zákazníkovi. V ponuke sú PC váhy, základné váhy či vážiace systémy.

 

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt bizerba váhy


Váhy Bizerba K-Class

Ponúkajú správne riešenie pre všetky úlohy v obchode, od váženia cez blokovanie tovaru a tlač až po cross selling: pultová váha pre obslužné pulty s čerstvým tovarom, závesná váha pre obslužné pulty s rybami, pultová váha s možnou funkciou pokladne ako pomocník pri aktívnom predaji s obsluhou.

 

PC-váhy K-Class II

 

Váhy Bizerba SC
Systém Class je základná systémová váha, ktorá má všetko, čo charakterizuje výkonnú váhu. Jej rôzne modelové varianty ju predurčujú na všetky úlohy v maloobchode: váženie, inkasovanie, tlačenie, označovanie, a s niektorými modelmi dokonca aj prezentovanie reklamných obsahov.


Vážiace systémy pre POS
Ide o perfektného partnera na integráciu do vášho pokladničného systému. Je možné ich integrovať so skenermi popredných svetových výrobcov (Datalogic, NCR, a pod.).

 

Vážiace systémy POS pre NCR

 

Označovanie tovarov

Bizerba ponúka aj tlačiarne etikiet, ktoré je možné použiť na označovanie tovaru odosielacími alebo skladovými etiketami, a to v potravinárskom priemysle, vo výrobnom odvetví a v logistike. V kombinácii s vážiacou technológiou Bizerba sú perfektným vstupom do manuálneho označovania cenou.

 

Tlačiarne etikiet

 

Automatické označovanie tovarov
Systém na označovanie cenou GLM-levo nastavuje latku. So silným výkonom a modulárnou konštrukciou neexistujú žiadne hranice pre súčasné a budúce požiadavky v priemyselnom potravinárskom odvetví. Plnoautomaty presviedčajú flexibilitou, robustnosťou a početnými funkciami.

 

Systém označovania cien a tovarov GLM-Ievo 150

 

Inšpekčné systémy
Firma Bizerba dodáva inšpekčné systémy pre rôzne účely: detektory kovov, röntgenové inšpekčné systémy a vizuálne inšpekčné systémy pre detekciu kontaminácie produktov a pre posúdenie kvality uzavretia a označenia balených potravín. Používajú sa tiež na výstupnú kontrolu údajov uvedených na etikete výrobku.

 

saojorepr

 

Spracovanie mäsa
Vďaka strojom na spracovanie mäsa môžete krájať, mlieť, či rezať všetky druhy mäsa. Píly Bizerba na mäso a kosti  efektívne rozoberú a naporcujú tovar určený na rezanie v rámci každodennej trvalej prevádzky. Mlynčeky na mäso sú vhodné na umiestnenie v predajnom priestore, v kuchyni, alebo v prípravnej miestnosti. Krájače na pásiky / zjemňovače mäsa (steaker) Bizerba pripravia mäso, salámy, syr, ovocie a zeleninu do šalátov a minútok.

 

Steakery / krájače na pásiky


Vákuové baliace stroje
Bizerba dodáva ako doplnok k radu svojich výrobkov aj malé vákuové baliace stroje, ktoré sú vhodné najmä pre gastro prevádzky. Vďaka vákuovým baliacim strojom môžete výrobky spoľahlivo a ľahko vákuovo baliť vo vysoko hygienickom štandarde.

 

Bez názvu

 

Objavte kvalitu a inováciu značky Bizerba.

 

 

 

 

 

Text upravila: Lenka Drgoncová 

Foto: Bizerba

Viac na: www.bizerba.com