Výhradne aj nevýhradne zastupujeme popredných zahraničných výrobcov pecí, strojov, síl a zariadení pre pekárne, cukrárne, veľkokuchyne a gastronómiu. Naša obchodná spoločnosť, ponúka kompletný sortiment pekárskych, cukrárskych a gastrotechnológii.

 

pekastroj stroje pekarne cukrarne

 

História a predstavenie firmy:

Dovoľte mi predstaviť našu spoločnosť PekaStroj s.r.o., ktorá sa v roku 1994 etablovala na slovenskom a českom trhu pod obchodným názvom: „Daniela Kováčová – REVENT SLOVAKIA, Nitra“. Expanziou spoločnosti v roku 2003 bola založená obchodná spoločnosť „PekaStroj s.r.o.“ so sídlom v Nitre. Zmena na PekaStroj s.r.o. nastala 14.2.2006 nakoľko spoločnosť značne rozšírila zastúpenie zahraničných firiem. Výhradne aj nevýhradne zastupujeme popredných zahraničných výrobcov pecí, strojov, síl a zariadení pre pekárne, cukrárne, veľkokuchyne a gastronómiu ako sú: JAC, POLIN, SOTTORIVA, EUROPA, HOONVED, MINIPAN, UNOX, HAUSSLER, ITALPAST, MIXER, LAINOX, RAM, OSTALI, LEPAVONI, SELMI, GASPARIN, GOSTOLGOPAN, MERAND, LORAPACK, JürgenPeters, SIGMA, TOPOS, IZO, SANDORE, TRIMA, a iné...

 

pekastroj stroje pekarne cukrarne cesto

 

Firma má viacero oddelení ako:obchodné, ekonomické, logistika, servisné: ktoré zabezpečuje servis strojov v záručnej aj pozáručnej dobe. Výrobné: ktoré vyrába gastronábytok a rôzne výrobky z  nereze a z Hliníku na základe požiadaviek zákazníka.

Naša obchodná spoločnosť, ponúka kompletný sortiment pekárskych ,cukrárskych a gastrotechnológii ako sú: pekárske pece (všetky modely), cukrárske pece, Deličky cesta (všetky modely), kysiarne na mieru, osadzovacie zariadenia, miesiče cesta + dávkovače vody, osievačky, rohlíkové a bagetové stroje, rezačky chleba, tyčinkové stroje, chlebové linky, pečivové linky, šoko boxy, chladničky, mrazničky, silá na múku, plniace stroje, umývačky, stroje na čajové pečivo, univerzálne stroje, rozvaľovače, vyvaľovače, kvasomaty, umývačky, cestovinové stroje.

 

pekastroj stroje pekarne cukrarne techonologia

 

Taktiež ponúkame komodity vlastnej výroby ako sú: nerezový nábytok, vozíky, formy, plechy. Zároveň zabezpečujeme ich poteflonovanie za základe požiadaviek zákazníka. Tieto produkty dodávame aj na trhy krajín EU. Výroba produktov je vo vlastných priestoroch firmy. Poskytujeme poradenstvo, ktoré je neoddeliteľnou súčasťou viac ako 20 ročnej histórie spoločnosti. Poradenstvo ponúkame na vysokej úrovni, vytypovaním najvhodnejšej technológie pre prevádzku , realizácii dodávky a montáže zariadení. V sídle firmy je zriadená predvádzacia miestnosť , kde sa môže každý zákazník oboznámiť s mnohými strojmi, zároveň ich vyskúšať s vlastnými cestami a produktami.

 

pekastroj stroje pekarne cukrarne vyroba

 

Naši odborní poradcovia a technici Vás odborne zaškolia. Taktiež tu nájdete naše všetky výrobky vlastnej produkcie. Tím špeciálne vyškolených technikov opravuje a repasuje stroje vo vlastných priestoroch spoločnosti. Kvalitná práca a spoľahlivosť celého približne kolektívu spoločnosti PekaStroj s.r.o. vybudovala dobré meno a referencie pre našu spoločnosť. Preto, sa každý rok zvyšuje záujem pekárenských, cukrárenských a gastronomických firem o spoluprácu s nami a svoje prevádzky zariaďujú našími značkami. Ako referencie na naše dodávky uvádzam zopár subjektov ako sú: KAUFLAND, AHOLD, COOP, LIDL, CARREFOUR, Skalické a Senické pekárne, PENAM SK, LIPPEK, TOPEC a.s., Pekáreň JURAJ OREMUS N.Z, Prvá Bratislavská spol, Kysucke pek. Čadca, a mnoho ďalších priemyselných, stredných a malých pekární, cukrární.

 

pekastroj stroje pekarne cukrarne vyroba 2

 

Zabezpečujeme Semináre a školenia priamo v Našom predvádzacom centre, alebo priamo u výrobcov, ktorí Vás ochotne prevedú výrobou, zaškolia, otestujú ich stroje s vlastnými receptúrami. Je mnoho superlatív  - s ktorými by som mohla pokračovať a ktoré ponúkame, k využitiu pre Vaše prevádzky. Trhová ekonomika v našom segmente si pýta KVALITU tovarov a služieb za rozumnú cenu. PRETO SME TU A PEČIEME S VAMI...

 

pekastroj logo

Text: Daniela Kováčová

Foto: Pekastroj s.r.o.

Viac na: www.pekastroj.sk