Nie je to len čaj, je to prístup. BIOTEAQUE je spojením tých najkvalitnejších organických čajov s vysokohorským životným štýlom, láskou k športu, k prírode, k rodine a k ľudom.

 

BIOTEAQUE_organické čaje z Álp

 


Koncept BIOTEAQUE vznikol v nádhernom prostredí Álp. Jeho tvorcovia veria, že kvalitný čaj je to čo dokáže človeku zlepšiť ráno a následne celý deň. Aj preto je prioritou prinášať výnimočné produkty pre výnimočných zákazníkov. Koncept bol vyvinutý tak, aby spĺňal požiadavky špičkového hotelierstva.

Každý z čajov má charakteristickú výraznú chuť a vyznačuje sa prvotriednou kvalitou. Každý zákazník nájde čajovú zmes, ktorá mu vyhovuje.
Všetky produkty pochádzajú z ekologického pestovania a sú držiteľmi niekoľkých certifikátov, ktoré preukazujú spĺňanie požiadaviek BIO produktu.

Bylinky v čajoch pochádzajú priamo z alpského prostredia, v ktorom má pôvod značka BIOTEAQUE.

 

BIOTEAQUE_organické čaje z Álp

 

V BIOTEAQUE radi experimentujú s chuťou čaju, preto sú v ponuke aj neštandardné kombinácie ako napríklad Rooibos-Jahoda, Chai-latte zmes či ovocný čaj - škorica - zázvor. Pravidelne pripravujú sezónne kombinácie – vianočné zmesi, čajové zmesi určené na prípravu ľadového čaju.

Od konkurencie sa značka čajov odlišuje nielen kvalitou produktu, ale i dizajnom, ktorý zaujme každého zákazníka. Kvet plesnivca je ikonickým motívom všetkých produktov.

Čaje sa podávajú v mnohých špičkových alpských hoteloch a teraz sú exkluzívne dostupné už aj na Slovensku na e-shope cupofcoffee.sk.

Viac na: cupofcoffee.sk

BIOTEAQUE_organické čaje z Álp

 BIOTEAQUE_organické čaje z Álp

 BIOTEAQUE_organické čaje z Álp