Iberian prináša exkluzívne na Slovensko najlepšie španielske olivy z odrody “gordal“ (kaliber 60/70), ktoré sú najväčšie na trhu. Ich šťavnatosť a chuť je podmanivá, čo potvrdzuje aj zisk ceny Danubius Gastro 2022. Ide o skutočnú lahôdku s pozitívnymi účinkami na organizmus, ktorá je ideálna ako tapas, do šalátov alebo ako lahodné občerstvenie.

 

Iberian.sk_najlepšie španielske olivy_Velke gordal olivy

 

Veľké “gordal“ olivy je možné dostať na eshope www.iberian.sk alebo vo vybraných hoteloch, reštauráciách, baroch a predajniach. Iberian s.r.o., so sídlom v Bratislave, ponúka svojim obchodným partnerom po celej SR výhodné veľkoobchodné ceny a spoľahlivý prístup.

„Naša špecializácia na španielske olivy, delikatesy, olivový olej a víno pramení z môjho sedemročného pobytu v tejto krajine, ktorý mi poskytol dostatočný priestor na spoznanie jej pestrých regiónov, ľudí, kultúry a gastronómie,“ hovorí Juraj Turček, konateľ Iberian a ďalej dopĺňa: „Španielska gastronómia s takmer 300 michelinskými hviezdami v roku 2022 sa radí medzi svetovú špičku aj vďaka fantastickým surovinám, ktoré sa v jej klimatických podmienkach dopestujú. My sme sa rozhodli produkty z týchto surovín s autentickou chuťou exkluzívne dovážať na Slovensko a to v súlade s našim mottom: “Limitovaný výber najlepšej ceny/kvality“.“

Portfólio produktov Iberian je starostlivý výber olív, olivového oleja, vína, paradajkových špecialít a iných delikates z rodinných fariem a vinárstiev z najvýznamnejších regiónov. V ponuke Iberian nájdete, okrem spomenutých skvelých olív zo slnkom zaliatej Murcie aj:

• Najlepší extra panenský olivový olej za rok 2021 v Španielsku
• Najlepšie víno v roku 2018 v Španielsku
• Vína s hodnotením 93 bodov od prestížneho sprievodcu vín Peñín
• Bio vína so zlatou medailou Mundus Vini Biofach
• Šumivé víno z odrody albariño - jediné na slovenskom trhu
• Paradajkové špeciality z Almeríe
• Kačacie špeciality zo Sorie

Kvalitný olivový olej posunie jedlo na vyššiu úroveň, no popri tom má množstvo blahodarných účinkov na zdravie. Olivový olej, ktorý dováža Iberian na Slovensko pochádza z juhu Španielska (Granada), kde sa rodina García-Casas venuje pestovaniu olív a výrobe extra panenského olivového oleja už po niekoľko generácií a právom sa radí medzi 25 najlepších výrobcov olivového oleja na svete (World's best olive oils).

 Iberian.sk_najlepšie španielske olivy_Olivový olej Tophoreca

Španielsko je záhradou Európy, ktorá nás zásobuje aj výbornou zeleninou a ovocím. Paradajkové špeciality z portfólia Iberian (gazpacho, 100% cherry paradajková šťava, drvené paradajky a salsy-omáčky) sa vyrábajú v paradajkovom raji (Almería, Andalúzia) bez prídavku cukru a vody z vysokokvalitných BIO surovín dozretých na slnku. Okrem skvelého zážitku z autentickej sladkej paradajkovej chuti poskytujú tieto špeciality telu vitamíny (A, D, E, zo skupiny B a aj C) a dôležitú zložku - lykopén (antioxidant).

 

Iberian.sk_najlepšie španielske olivy_Paradajkove speciality Tophoreca

 

Menšie rodinné vinárstva, s ktorými dlhodobo spolupracuje firma Iberian, sa vyznačujú tým, že do svojho vína vnesú aj svoje srdce a príbeh. Výkon “cena/kvalita“ týchto výnimočných vín z DOCa Rioja, DO Ribera del Duero, DO Rueda, DO Rías Baixas a DO Navarra je jedným z najlepších na našom trhu. Okrem množstva medzinárodných ocenení sa dostalo aj uznania na Slovensku v podobe ceny Danubius Gastro 2022 pre víno Familia Reserva.

 

Iberian.sk_najlepšie španielske olivy_Víno Tophoreca

 

Iberian s.r.o. so sídlom v Bratislave sa špecializuje na španielske olivy, delikatesy, olivový olej a víno. Exkluzívne spolupracuje s vybranými výrobcami z najvýznamnejších regiónov. Skúsenosti a starostlivý výber firmy Iberian je garanciou najlepšieho pomeru “cena/kvalita“. Všetko v nekomplikovanej ponuke, ktorá zahŕňa len to najvýhodnejšie. Produkty Iberian nájdete na eshope www.iberian.sk a vo vybraných hoteloch, reštauráciách, baroch a predajniach.

 

Iberian.sk 5 Danubius Gastro 2022 Tophoreca

Iberian.sk 6 Danubius Gastro 2022 Tophoreca

 

Text a foto: IBERIAN

Viac na: www.iberian.sk