Telová i vlasová kozmetika, pleťové krémy i balzamy podporujúce hojenie. Stovky produktov, ktoré majú spoločný pôvod. Pochádzajú od včiel.

 

vcelidar.sk_včelie produkty_ liečivá kozmetika_materská kašicka lyofilizovana

 

Michala Záhoru fascinujú liečivé účinky medu a včelích produktov. Keď jeho predajňu s medom položili problémy s pravidelnými dodávkami tovaru od partnerov, svoj záujem preniesol do online sveta a stavil na spoľahlivého dodávateľa.

V eshope vcelidar.sk má dnes v ponuke okrem medu a včelích produktov najmä veľmi kvalitnú a účinnú včeliu kozmetiku, ktorá prináša ľuďom zdravie, krásu i potešenie. Základom hojivej kozmetiky je propolis, prenikavo voňavá zmes živicového charakteru obsahujúca mnoho bioaktívnych látok a éterické oleje.

„Prírodná včelia kozmetika má hojivé účinky, pomáha s regeneráciou kože a kvalitne ošetrí hojace sa rany. Kozmetika vám krásne vyčistí pleť a bude mať svieži vzhľad bez nečistôt a mastnoty. V prípade bodnutia hmyzom vám gél s propolisom účinne upokojí a ošetrí ranu. Pri bolesti kĺbov výborne zaberá pravidelné mazanie a masírovanie masťou s apisínom, včelím jedom. Chceme dodávať našim zákazníkom kvalitnú kozmetiku, v ktorej sú zapracované liečivé včelie produkty,“ predstavil Michal Záhora ponuku esphopu vcelidar.sk.

 

vcelidar.sk_včelie produkty_ liečivá kozmetika_Medovy balzam na pery

 

Kozmetika má pôvod v rodinnej firme PLEVA v mestečku Potštejn v malebnom podhorí Orlických hôr. Plevovovci začali s chovom včiel len ako s koníčkom, až sa prepracovali na firmu s najširším sortimentom v Českej republike.

„Najväčší záujem je o propolis či materskú kašičku, propolisovú tinktúru a kozmetiku čo sa týka starostlivosti o pleť. Ľudia vyhľadávajú túto kozmetiku, lebo včelie produkty majú zázračné účinky pre ich zdravie,“ upozorňuje Michal Záhora.

 

vcelidar.sk_včelie produkty_ liečivá kozmetika__Mastička propolis

 

Čo prináša vcelidar.sk?

- Starostlivosť o pleť – krémy denné, hydratačné, nočné, očné či na vrásky, masky, peelingy, pleťové vody a mlieka či na dekolt.
- Starostlivosť o telo – masážne oleje a balzamy, mydlá, telové mlieka, sprchové krémy a gély, vlasová kozmetika či zubné pasty a ústne vody.
- Prospešné pre vaše zdravie – na ošetrenie akné, proti bodnutiu hmyzom, bolesť kĺbov, na hojenie či imunitu. Na nachladenie, spáleniny, vitalitu, suchú a problematickú pokožku či pre lepšie zažívanie.
- Med a včelie produkty – medy, materská kašička, propolis, peľ a včelí vosk.
- Medoviny – jednodruhové, špeciálne rôzne limitované edície a darčekové balenia.
- Darčeky – darčekové sady s medmi, medovina, čaje.

 

vcelidar.sk_včelie produkty_ liečivá kozmetika_med agátový

vcelidar.sk_včelie produkty_ liečivá kozmetika_vianočná sada_I
vcelidar.sk_včelie produkty_ liečivá kozmetika_vianočná sada_Levandulova medovina
vcelidar.sk_včelie produkty_ liečivá kozmetika_vianočná sada_propolisova zubná pasta
vcelidar.sk_včelie produkty_ liečivá kozmetika_vianočná sada_II
vcelidar.sk_včelie produkty_ liečivá kozmetika_vianočná sada_Hojivá cistica ustna voda spray

 

Text: BK
Viac na: vcelidar.sk