Vášeň pre kávu a chuť experimentovať je pre slovenskú pražiareň RITUAL COFFEE aj po rokoch dennou rutinou. Milovníkov kávy prinášajú do domácností, ale aj na pracoviská povzbudzujúci kávový rituál, ktorý nikdy neomrzí.

 

Ritual coffee_pražiareň

 

Čerstvo upražené kávové zrná z tých najvychytenejších kávových regiónov sveta, ale aj príslušenstvo pre prípravu kávy, mlynčeky a kávovary, ktoré vás budú zásobovať pravidelnou dávkou kávy ako z kaviarne.

Kávu milujeme aj preto, lebo si môžeme vybrať takú, ktorá nám najviac chutí - s príchuťou lieskových orieškov a muffinov, s kúskami čokolády, medu a citrónu alebo celkom obyčajnú kvalitnú 100% Arabicu.

RITUAL COFFEE je synonymom pre lahodné espresso pripravené na vašom kávovare, či už doma, alebo v práci. Starostlivo zbierané bobule sa pod dohľadom znalcov na kávu menia na zelené zrnká, ktoré pražia pri rôznej teplote Z bohatej ponuky eshopu www.ritualcoffee.eu si vyberte kávu praženú na espresso, alebo siahnite po výberovke.

 

Ritual coffee_pražiareň_príšlušenstvo

 

Káva do kancelárií

Príchod do práce a začiatok pracovného dňa, alebo pracovné stretnutie s klientom? K tomu neodmysliteľne patrí šálka kvalitnej a chutnej kávy. S úsmevom ide všetko ľahšie. RITUAL COFFEE dokáže vyčariť úsmev na tvári vaším klientom ale aj zamestnancom. Čerstvo pražená káva ktorá je pripravená len z tých najkvalitnejších surovín z plantáži z celého sveta. Či už je to jednodruhová 100% Arabica alebo vyvážená CLASSY zmes.

Spoločnosť RITUAL COFFEE dodáva pre kancelárie technicky perfektne vybavené automatické kávovary značky NIVONA. Či ste milovníkom tradičného espressa alebo máte radi trendové nápoje s mliečnou penou – v štyroch aktuálnych typových radoch určite nájdete ideálny model, v ktorom si budete môcť každý deň pripravovať svoju obľúbenú kávu ešte komfortnejšie a individuálnejšie.

 

Ritual coffee_pražiareň_káva do kancelárie

 

Catering

Zlá káva dokáže pokaziť náladu nie jednému návštevníkovi spoločenského podujatia, výstavy, kongresu alebo firemnej oslavy. Ponúkať kapsulovú kávu alebo zalievaného turka na dôležitých stretnutiach počas výstavy kredit organizátora veľmi nevylepší. Kávový catering RITUAL COFFEE zabezpečí full servis v oblasti kávy. Je jedno či čakáte 20 alebo 500 hostí náš tím profesionálnych baristov sa postará o dokonalý kulinársky zážitok ktorý zanechá príjemný pocit. Kávové zrná vlastnoručne vyberajú a pražia vždy pred podujatím, aby zaručili jej najlepšiu čerstvosť a kvalitu.

Text a foto: RITUAL COFFEE/BK
Viac na: www.ritualcoffee.eu